"Nuggets" basketbolisti nonāk uzvaras attālumā no izslēgšanas turnīra otrās kārtas
Nikola Jokičs trešo "Nuggets" panākumu sekmēja ar "triple double".
2023. gada 22. aprīlis, 18:05

Denveras "Nuggets" komanda piektdien nonāca vienas uzvaras attālumā no Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) izslēgšanas turnīra otrās kārtas.

Rietumu konferences ceturtdaļfināla trešajā mačā "Nuggets" viesos ar rezultātu 120:110 (28:28, 33:27, 33:33, 26:23) uzvarēja Minesotas "Timberwolves" un sērijā līdz četrām uzvarām panāca 3-0.

Nikola Jokičs septīto reizi izslēgšanas turnīrā iekrāja "triple-double", maču noslēdzot ar 20 punktiem, 11 atlēkušajām bumbām un 12 rezultatīvām piespēlēm. Maikls Porters juniors piebalsoja ar 25 punktiem un deviņām atlēkušajām bumbām, bet Džamals Marejs - ar 18 punktiem un deviņām piespēlēm.

"Negribējām dod viņiem atelpu, vēlējāmies spēlēt agresīvi un izdarīt spiedienu," pēc mača teica Jokičs.

"Timberwolves" rindās Entonijs Edvardss guva 36 punktus, Karls Entonijs Taunss - 27, bet Rūdijam Gobēram bija 18 punkti un desmit atlēkušās bumbas.

Pirmo uzvaru Austrumu konferences ceturtdaļfinālā izcīnīja Atlantas "Hawks", kas mājās Bostonas "Celtics" pārspēja ar 130:122 (33:37, 41:30, 26:26, 30:29), taču sērijā joprojām vadībā ir bostonieši - 2-1.

Trejs Jangs pēdējās minūtēs svarīgās epizodēs izpildīja precīzus metienus un maču noslēdza ar 32 punktiem. Dežontem Marejam bija 25 gūti punkti.

Bostoniešiem Džeisons Teitums bija rezultatīvākais ar 29 punktiem un desmit atlēkušajām bumbām, kamēr Markuss Smārts guva 24 punktus un atdeva astoņas rezultatīvas piespēles.

Citā Austrumu konferences ceturtdaļfinālā vadībā ar 2-1 izvirzījās Ņujorkas "Knicks",  kas mājās ar 99:79 (17:17, 28:15, 27:23, 27:24) uzvarēja Klīvlendas "Cavaliers".

Ņujorkiešiem Džeilens Bransons guva 21 punktu, bet Rouens Aleksandrs Berets - 19 punktus. "Cavaliers" komandā 22 punktus guva Donovans Mičels.

Klīvlendas vienība pirmo reizi sezonā guva mazāk par 80 punktiem, arī otru zemāko rezultativitāti parādot pret "Knicks", kuras grozā 4.decembra mačā iemeta 81 punktu.

Pērn finālsērijā Goldensteitas "Warriors" ar 4-2 uzvarēja Bostonas "Celtics".