Ekrānuzņēmums no "Instagram"/Anna Sedokova

Sedokovas dēļ zaudējis kaisli pret spēli? Jānis Timma Krievijā palicis bez darba 9

Sporta zvaigznes
20. aprīlī 20:32 2021. gada 20. aprīlī 20:32 | Papildināts, 21. aprīlī 09:16
  Jauns.lv
Krievijā populārās dziedātājas un dizaineres Annas Sedokovas ģimenē bēdas – viņas vīrs, latviešu basketbolists Jānis Timma palicis bez darba – viņš vairs nav Maskavas apgabala basketbola komandas "Khimki" spēlētājs.

Sportists atzinis, ka spēles trūkums viņu katru dienu un katru sekundi teju nogalina. Lēmums atlaist Jāni ticis pieņemts pēc tam, kad viņš patvaļīgi atstājis vienu no spēlēm, jo sapratis, ka nav iekļuvis starta pieciniekā.

To, ka Timma vairs nesadarbojas ar "Khimki", apstiprinājis kluba direktors Pāvels Astahovs. "Viņš pameta kluba atrašanās vietu. Mēs turpinājām virzīties tālāk. Mums ir spēlētāji, kuri ir gatavi spēlēt, gūt baudu no procesa, rādīt rezultātu," izdevumam "Sport-ekspress" sacījis Astahovs.

Tiesa, sarunā netiek minēts fakts, ka ilgāku laiku vēl pirms konflikta, Jānis nesaņem algu. Finansiālu problēmu dēļ komandu jau iepriekš pameta vairāki spēlētāji, ieskaitot Latvijas izlases aizsargu Dairi Bertānu.

Tieši limitētais spēles laiks un loma komandā, neraugoties uz algu nemaksāšanu, bija galvenais iemesls, kāpēc Timma nespēja būt mierā ar radušos situāciju. Basketbolistam ne vien netiek maksātais solītais un tas, kas oficiāli pienākas, bet tiek liekta iespēja, rādot veiksmīgi sniegumu, nodrošināt izdevīgus piedāvājumus nākotnei.

Jebkurā gadījumā darba zaudējums kļuvis par nopietnu triecienu Jānim. "Es pārdzīvoju pašu grūtāko brīdi savā dzīvē. Es nekad nevarētu iedomāties, ka esot vesels un jūtot milzu badu pēc spēles, kurai es atdodu visu savu dzīvi, sviedrus un asaras, man nebūs iespējas spēlēt," savā "Instagram" kontā krievu valodā uzrakstījis Timma.

Tāpat latviešu basketbolists atzīmējis, ka viņa stāvoklis ļoti atspoguļojas tuvākajos cilvēkos – viņi zinot par basketbolista ambīcijām un cieš kopā ar viņu.

"Es biežu dzirdēju, ka Annas dēļ esmu zaudējis kaisli pret spēli. Tās ir pilnīgas muļķības. Es vislabāk spēlēju kopš brīža, kad satiku viņu. Viņa ir mans pats lielākais atbalsts, viņa ir tas cilvēks, kurš man liek nepadoties.

Jā, varbūt, dažreiz tas ir par daudz, taču es saprotu, kāpēc viņa to dara. Viņa ir nogurusi redzēt, kā es ciešu," uzrakstījis sportists.

Vēlāk Jānis norādīja, ka pēdējā laikā pateicoties ne vienkāršākajai situācijai "Khimki" komandā, viņš ieguvis noderīgu iemaņu – "drosmi pieņemt dzīvē pārmaiņas".

"Šis bija tāds gads, kuru es pat mazbērniem neesmu pārliecināts, vai izstāstīšu. Bet tas viennozīmīgi būs interesants stāsts. Viņu tetovētais vectēvs ar sniega baltajiem matiem būs ļoti interesants stāstnieks." 

Saistītās ziņas

"Nezinu, kas būs tālāk" - Jānis Timma saka paldies par atbalstu Latvijas līdzjutējiem 2
Timmam nesaskaņas ar “Himki” treneriem; klubs parādā jau vairāk nekā 2,8 miljonus eiro 4
Timma atstājis "Himki" nometni

Pie sava vīra komentāru sadaļā vērsās arī Sedokova: "Apsolu būt pati seksīgākā Ba pasaulē. Pati labākā un rūpīgākā."

Citi šobrīd lasa

33 gadi uz neapdzīvotas salas un svētlaimes beigas. Ko tagad dara par Itālijas Robinsonu Krūzo dēvētais vientuļnieks?
Mūsdienu verdzības upuris no Anglijas: "Man bija 13, kad kaimiņš uzlika roku uz ceļgala. Tad viss sākās..."
Pakāpeniski pieaug ar Covid-19 inficēto slimnīcu darbinieku skaits 6
Skatīt visus komentārus

Шикарная грудь и выразительная талия: как выглядит недавно родившая Татьяна Арнтгольц

СМИ: Ларисе Гузеевой перельют плазму донора, переболевшего коронавирусом