"Juventus" piedzīvo šosezon pirmo zaudējumu A sērijā
2019. gada 17. marts, 16:18

Pēdējo septiņu sezonu Itālijas A sērijas futbola čempione Turīnas "Juventus" svētdien piedzīvoja pirmo zaudējumu šosezon.

"Juventus" izbraukumā ar 0:2 (0:0) pārsteidzoši piekāpās otrā desmitnieka komandai "Genoa". Zaudējums gan būtiski neietekmē "Juventus" vienības izredzes šogad atkal izcīnīt titulu.

Pēc otrdienas gūtās uzvaras UEFA Čempionu līgā pār Madrides "Atletico" šajā spēlē atpūta tika dota Krištianu Ronaldu, kurš nebija pat spēles pieteikumā.

Šajā spēlē bumbas kontrolē neliels pārsvars bija "Juventus", taču "Genoa" izpildīja krietni vairāk sitienu pa vārtiem, kamēr "Juventus" neviens no trijiem izpildītajiem sitieniem nelidoja vārtu rāmī.

Pirmais puslaiks noslēdzās neizšķirti, savukārt rezultātu 72.minūtē atklāja itālis Stefano Sturaro, kad no soda laukuma līnijas raidīja bumbu tālajā apakšējā stūrī. Pārsvaru dubultoja Gorans Pandevs, kad 81.minūtē "Genoa" aizskrēja pretuzbrukumā un maķedonietis no soda laukuma precīzi sita tālajā stūrī, mačam noslēdzoties 2:0.

Pēc četrām dienām Pandevs Ziemeļmaķedonijas izlases sastāvā 2020.gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas mačā spēkosies ar Latviju.

Itālijas A sērijā drošā vadībā ar 75 punktiem 28 spēlēs atrodas "Juventus", kamēr tuvākajai sekotājai "Napoli" 57 punkti 27 spēlēs. Tikmēr 51 punkts ir "AC Milan" komandai, bet pirmo četrinieku ar 50 punktiem noslēdz Milānas "Inter", kamēr piektā ar 47 punktiem ir "AS Roma".