Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Jauns stila seminārs bez maksas – kā izvēlēties somiņu vai saulesbrilles, kuras piestāv vislabāk
Pērn iegādātās vasaras kleitas un blūzes lieliski var atsvaidzināt, nopērkot jaunus aksesuārus, piemēram, kaklarotu, kurpes, cepuri vai somiņu.

Jauns stila seminārs bez maksas – kā izvēlēties somiņu vai saulesbrilles, kuras piestāv vislabāk

Sievietēm
2014. gada 4. maijā 02:07 2014. gada 4. maijā 02:07
 
Kā izraudzīties saviem sejas pantiem piemērotākās saulesbrilles, kā saskaņot kurpes un somiņu, kādu vasaras galvassegu iegādāties, lai tā ne tikai pasargātu no saules, bet arī būtu kā stila „odziņa”... Šīs un daudzas citas vērtīgas zināšanas par aksesuāru izvēli un to pieskaņošanu savai vasaras garderobei interesenti bez maksas varēs uzzināt modes un izklaides centra „Rīga Plaza” stila seminārā jeb „Stila 3dienā”.

Seminārs notiks 7. maijā, un tā tēma – „Aksesuāru izvēle vasaras garderobei”, portālu Kasjauns.lv informē semināra rīkotāja portāla mammamuntetiem.lv vadītāja Inga Akmentiņa-Smildziņa.

Pērn iegādātās vasaras kleitas un blūzes lieliski var atsvaidzināt, nopērkot jaunus aksesuārus, piemēram, kaklarotu, kurpes vai cepuri. Tikai būtiski zināt dažus stila likumus aksesuāru izvēlē un kombinēšanā, tāpēc maija „Stila 3dienas” temats ir „Aksesuāru izvēle vasaras garderobei”, un tajā uzstāsies četri speciālisti, kas dalīsies padomos un iedvesmos stila semināra apmeklētājus.

Stila seminārs „Aksesuāru izvēle vasaras garderobei” notiks šā gada 7. maijā no pulksten 17.00 līdz 19.00 modes un izklaides centra „Rīga Plaza” 1. stāvā, laukumā pie informācijas centra. Seminārā uzstāsies stiliste Baiba Grīna, iepazīstinot ar aksesuāru kombinēšanas pamatnosacījumiem, kā arī ar šā brīža aktualitātēm aksesuāru modes pasaulē. Kā izvēlēties saviem sejas pantiem un dzīvesveidam vispiemērotākās saulesbrilles, skaidros optikas jomas eksperte un stila konsultante Lonija Kossoviča. Par somu iegādi un to saskaņošanu ar vasaras tērpiem stāstīs latviešu rotu un somu zīmola „3 wind knots” dizainere Sigita Trukšāne. Savukārt pieredzē un gudrībās par vasaras galvassegām dalīsies cepuru meistare Sanda Ezeriņa.

Par šiem un daudziem citiem tematiem, kā arī par aktuālākajām sezonas modes tendencēm ikviens interesents varēs uzzināt no Latvijas labākajiem modes ekspertiem modes un izklaides centrā „Rīga Plaza” notiekošajās „Stila 3dienās”. Semināri noris katra mēneša pirmajā trešdienā un ir apmeklējami bez maksas.

Kasjauns.lv / Publicitātes foto (3 wind knots)

Citi šobrīd lasa

FOTO: nenoskaidroti huligāni Rīgā apzīmējuši tramvaju ar Ministru prezidentam Kariņam neglaimojošu grafiti 3
Pēc uzņēmējas Krištopanes apzagšanas viens no video varoņiem ar viņu sazinās; uzraksta arī otra puiša ģimene
"Tā bija spēle" Igaunijā zināms šaušanas instruktors piedod slepkavības mēģinājumā apsūdzētajai sievai, kura iešāva viņam sejā
Pievienot komentāru

«Все лучшее у меня позади»: Собчак в леопардовом купальнике обнажила ягодицы 1

«Аллочка стала моложе на 20 лет!»: Пугачева в модном наряде поздравила Добрынина 1