Kādi vitamīni ir nepieciešami veselīgai sejas ādai
foto: Shutterstock
Skaistums

Kādi vitamīni ir nepieciešami veselīgai sejas ādai

Reklāmas projekts

Jauns.lv

Nav noslēpums - vitamīni ir vieni no veselības regulējošiem elementiem. Tie nosaka visu - veselības stāvokli, ādas stāvokli, pašsajūtu un pat garastāvokli.

Kādi vitamīni ir nepieciešami veselīgai sejas ādai...

Ādas skaistumam un veselībai ir nepieciešama regulāra un pareiza kopšana, pareiza kvalitatīvas kosmētikas vai procedūras izvēle, kas atbilst jūsu ādas tipam, ādas piesātinājums ar nepieciešamajiem mikroelementiem.

Vitamīni ādai nodrošina epidermas atjaunošanu un aizsardzību no ārējiem faktoriem: slikta ekoloģija, temperatūras izmaiņas, nelabvēlīgi laika apstākļi.  

Kādi vitamīni ir nepieciešami ādai

Ja īsi:

  • sausai ādai ir nepieciešami D, C, E, B7 vitamīni
  • lai saglabātu jaunību, nepieciešami A, C, D, E vitamīni un visi B grupas vitamīni
  • ar izsitumiem var palīdzēt vitamīni, piemēram, A, B1, B7, C, E
  • ar pigmentāciju jums jāpievērš uzmanība B vitamīnam un jāatlīdzina tā trūkums
  • ar rosaceju var pieņemt, ka nepietiek P, K, C vitamīna

Katram vitamīnam ir savas īpašības un savs neatkārtojams efekts uz ādas veselību un skaistu izskatu. Piemeklējiet nepieciešamos vitamīnus kosmētikas sastāvos interneta veikalā Klipshop.lv un uzlabojiet savas sejas kopšanas rituālu.

  • A vitamīns (retinols)

A vitamīns ir viens no galvenajiem vitamīniem, kas nepieciešami jaunības ādas uzturēšanai.  Tas ir atbildīgs par šūnu atjaunošanos un aptur novecošanos.  Veicina arī kolagēna un elastīna ražošanu. A vitamīns aizsargā ādu no saules kaitīgās iedarbības. Tas stiprina kapilārus un tonizē seju.

A vitamīns ir sevi pierādījis kā efektīvu cīnītāju pret pūtītēm.  Tas paātrina audu reģenerācijas procesu, palīdz izlīdzināt grumbas.  

  • E vitamīns (tokoferols)

E vitamīns uzlabo un uztur ādas, matu un nagu stāvokli.  To pievieno ķermeņa un sejas ādas kopšanas līdzekļiem. Vitamīns aizsargā ādu no oksidatīvā stresa un ultravioletā starojuma, novērš priekšlaicīgu ādas novecošanos un palīdz atjaunot lipīdu metabolismu.

E vitamīnu bieži iesaka kosmetologi un dermatologi.  Tam ir antioksidanta īpašības, tas novērš ādas dehidratāciju un paātrina brūču sadzīšanu.  

  • P vitamīns

P vitamīns kombinācijā ar askorbīnskābi palīdz nostiprināt asinsvadus, kas ļauj ātrāk apturēt asiņošanu.  Ar tā trūkumu sejas āda izskatās nogurusi, zem acīm parādās tumši loki.  Attiecīgi tas viss noved pie priekšlaicīgas novecošanas un grumbu parādīšanās.

Ķermenis pats neražo šo mikroelementu, tāpēc uzturā jāiekļauj pārtikas produkti, kas to satur.  

  • C vitamīns

C vitamīnu sauc arī par askorbīnskābi.  Tas palīdz stiprināt imūnsistēmu, atjaunot matus un ādu.  

C vitamīnam piemīt spēcīgas antioksidanta īpašības, kas palīdz neitralizēt brīvos radikāļus.  Tas ir īpaši svarīgi audu reģenerācijai. Tas lieliski darbojas uz ādas virsmas, un tam nav nepieciešams dziļi iekļūt dermā, tāpēc eļļas, krēmi, emulsijas ir efektīvas.

C vitamīns ir īsts enerģisks ādai.  Askorbīnskābe ir iesaistīta dažādos ķermeņa procesos kā spēcīgs antioksidants un kolagēna stimulants.  Kosmētika ar C vitamīnu lieliski mitrina ādu, uzlabo sauļošanās līdzekļu efektivitāti, izbalina seju.  

  • K vitamīns

K vitamīns labvēlīgi ietekmē kapilārus un asinsvadus.  Tas tos stiprina, novērš tumšu loku parādīšanos zem acīm, asinsvadu tīklu dažādās sejas daļās.  Cilvēka ķermenis ražo nelielu daudzumu vitamīna, tāpēc ir nepieciešams kompensēt tā trūkumu.  

  • Vitamīns PP

Vitamīnu PP sauc arī par niacīnu.  Tas atjauno veselīgu ādas krāsu, padara to gludu un elastīgu.  Bieži lieto pretnovecošanās kosmētikā.  Efektīvi noņem sausumu un plīvēšanu uz sejas.

  • B grupas vitamīni

Vitamīns B3 (kas satur niacīnu un PP vitamīnu) uzlabo ādas stāvokli.  Tieši šo vitamīnu ražošanas samazināšanos organismā uzskata par vienu no ādas novecošanas cēloņiem. Seja iegūst vienmērīgu krāsu, izzūd pigmentācija un iekaisums.

B5 vitamīnam ir ārstnieciska iedarbība. To sauc arī par pantenolu.  Tās galvenā priekšrocība ir iekaisuma novēršana un ārstēšana.  Tas veic arī atjaunojošu funkciju.  

B9 (folijskābe).  Organisms pats neražo B9 vitamīnu. Tas palīdz uzlabot ādas stāvokli, atjaunojot šūnas.  Tas ir ieteicams arī grūtniecēm, jo ​​to uzskata par kaulu augšanas avotu.  

B12 ir atbildīgs par ādas skābekli, kas labvēlīgi ietekmē epidermas stāvokli.  Organisms var ražot šo vitamīnu pats, bet ar to bieži vien nepietiek.  

Reklāmas raksts tapis sadarbībā ar Klipshop.lv