Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Kristena Stjuarte. (Foto: Domine Jerome/Abaca/Sipa USA/ Vida Press)

Kristena Stjuarte atklāti runā par attiecībām ar Robertu Patinsonu un grūto atzīšanos, ka nav heteroseksuāla

Attiecības
2020. gada 9. oktobrī 05:36 2020. gada 9. oktobrī 05:36
  Jauns.lv
Sāgas “Krēsla” (“Twilight”) aktrise Kristena Stjuarte atzīst, ka viņai bijis savs iemesls, kāpēc attiecībās ar Robertu Patinsonu darījusi visu, lai paparaci abus neizdotos nofotografēt kopā.

Kristena Stjuarte un Roberts Patinsons filmā “Krēsla”. (Foto: ddp images/ Vida Press)

Aktrise Kristena Stjuarte intervijā izdevumam “InStyle” pastāstījusi par spiedienu, kādu izjutusi no sabiedrības, kas viņas romānam ar Robertu Patinsonu sekoja līdzi un gribēja zināt katru sīkumu, kā arī atklājusi, cik grūti bijis vēlāk atzīties, ka ir homoseksuāla.

Kristena Stjuarte (30) popularitāti iemantoja kā Bella no kulta vampīru sāgas “Krēsla”. Fanu sajūsma bija tikai vēl jo lielāka, uzzinot, ka ekrāna “saldais pārītis” ir pāris arī patiesajā dzīvē. Reizēm šķiet, ka Kristenas attiecības ar Robertu Patinsonu savulaik izpelnījās vēl lielāku popularitāti nekā pati vampīru sāga. Tam sekoja nepatīkams neuzticības skandāls (Kristena bija pieķerta lakstojamies ar precēto filmas “Sniegbaltīte un mednieks” režisoru Rūpertu Sandersu), bet pēc tam aktrises privātā dzīve bijusi saistīta tikai un vienīgi ar sievietēm.

Intervijā žurnālam “InStyle” Kristena stāsta par savu jaunāko filmu, karjeru, privāto dzīvi un to, kā to ietekmējusi milzu popularitāte, kādu viņai atnesa “Krēslas” filmas.

Saistītās ziņas

Roberts Patinsons nekļūtu par aktieri, ja nebūtu lomas “Harijā Poterā”
Krūzs un Kidmena, Pits un Džolija - Holivudas zvaigznes, kas samīlējās filmēšanas laukumā
„Krēslas” zvaigzne Kristena Stjuarte nomainījusi meiteni 12

Stjuarte atzīst, ka tagad, kad ir vecāka, viņa spēj labāk izprast spiedienu, ko 21 gada vecumā izjuta, apzīmējot sevi kā “lesbieti”. Aktrise gan labprātāk sevi dēvē par homoseksuālu.

“Pirmo reizi, kad aizgāju uz randiņu ar meiteni, es tūlīt pat sāku sevi tirdīt – vai esmu lesbiete,” atceras Stjuarte.

“Man bija sajūta ‘Ak, Dievs, man ir 21 gads.’ Man šķita, ka ar šādu atzīšanos es sāpināšu cilvēkus, ar kuriem esmu bijusi kopā.”

“Ne tāpēc, ka izjustu kaunu par atklātu atzīšanos, ka esmu citādi orientēta, bet tāpēc, ka nevēlējos atklāties sabiedrībai.”

Kristena arī apliecinājusi, ka viņai bijis iemesls, kāpēc savulaik tik ļoti centusies slēpt no sabiedrības savas romantiskās attiecības ar kolēģi Robertu Patinsonu.

“Tas bija laiks, kad es biju ļoti atturīga un rezervēta,” viņa norāda. “Pat savās attiecībās, kas bija heteroseksuālas, mēs darījām visu, lai nebūtu nofotografēti kaut kur ejam vai kaut ko darām kopā. Tā vairs nebūtu mūsu pašu dzīve.”

“Domāju, ka papildus spiediens pārstāvēt cilvēku grupu, pārstāvēt homoseksuālus cilvēkus, nebija tas, ko toreiz īsti izpratu. Tikai tagad es to redzu.”

Kristenu Stjuarti šobrīd vieno romantiskas attiecības ar draudzeni Dilanu Meijeri.

Par abu sieviešu attiecībām sāka runāt 2019. gada augustā, mēnesi vēlāk, kad Stjuarte it kā bija pārtraukusi attiecības ar iepriekšējo draudzeni modeli Stellu Maksvelu.

Kristenu Stjuarti un Robertu Patinsonu attiecības vienoja četru gadu garumā. Tās aizsākās sāgas “Krēsla” uzņemšanas laikā 2009. gadā.

Citi šobrīd lasa

Amerikāniete ir pārliecināta, ka viņas mājas pagalmā paviesojies mazs dinozaurs
Paveikta unikāla 8 stundu operācija 38 gadus vecam vēža pacientam Traumatoloģijas un ortopēdijas slimnīcā 1
“Tas ir kā vidējais pirksts pārējai pasaulei!” Norvēģijā asi kritizē Krievijas Olimpiskās komitejas sportistu tērpus
Pievienot komentāru

Из-за Седоковой потерял страсть к игре? Янис Тимма лишился работы в России

Совершенно секретно? Принц Гарри и Чарльз провели тайную втречу в Виндзорском замке