Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Shutterstock

Tavs horoskops šodienai. Pirmdiena, 5. augusts

Cita pasaule
2019. gada 5. augustā 04:30 2019. gada 5. augustā 04:30
  Jauns.lv
Lai izdevusies diena!

AUNS

Šodien apceri nākotnes plānus, taču ar to īstenošanu nesteidzies. Nespied sevi darīt to, ko var atlikt uz vēlāku laiku. Pēcpusdienā būs vieglāk saprast, kas tavai karjerai nāk par labu, kas – traucē. Riskanti būs lieli pirmkumi un naudas aizdošana kādam.

VĒRSIS

Iesaistoties nestabilā darījumā, kreņķu būs vairāk nekā naudas, kuru cerēji uz ātru roku nopelnīt. Vakarā izdosies izklaides braucieni, priecēs jauni piedzīvojumi, iespaidi. Var pārņemt īpaša iedvesma, kas palīdzēs gūt radošus panākumus.

DVĪŅI

Atrodot izeju no vienas saspringtas situācijas, nākamo atrisināt jau būs vieglāk, jo palīdzēs pieredze un zināšanas. Izvēlies ērtus un drošus pārvietošanās veidus. Ja tevi neapmierina pašreizējie dzīves apstākļi, apsver domu par dzīves vietas maiņu.

VĒZIS

Ja jūti simpātijas pret diviem cilvēkiem vienlaikus, atliks tikai izvēlēties piemērotāko un sirdij tuvāko tieši šodienas noskaņojumam. Šādā veidā var sākties arī jauns romāns, kuram ir cerības pārtapt ilgās un tīkamās attiecībās. Riskē!

LAUVA

Šodien vērtīgi dzīvot ar rotaļīgu vieglumu. Pieaugs tava ietekme kopīgu lēmumu pieņemšanā. Meklē jaunu dzīves piepildījumu, un tu to atradīsi. Ja no sākuma tie būs tikai teorētiski minējumi, tad ar laiku perspektīvas iezīmēsies skaidrāk.

JAUNAVA

Kaut arī gūtie panākumi pilnībā neatbildīs tavam priekšstatam par patiesu dzīves piepildījumu, tomēr gandarījumu un prieku tie sagādās, un tas jau būs daudz. Tev lieliski izdosies nodemonstrēt savu daudzveidību, prasmi iekarot popularitāti.

SVARI

Grūti būs saprasties ar cilvēkiem, kuriem ir smags raksturs un patīk būt situācijas noteicējiem. Viņu kritika būs nesaudzīga, toties patiesa. Izsakies precīzi, trīsreiz padomā, pirms pats kādu kritizē vai nosodi.

SKORPIONS

Nepieļauj, ka tavas domas un rīcību ietekmē autoritatīvi cilvēki. Vakarpuse ir piemērotas tam, lai kopā ar draugiem nodarbotos ar aizraujošām un interesantām lietām. Nelaid garām iespēju apmierināt savu ziņkāri – vari uzzināt šo to būtisku.

STRĒLNIEKS

Meklē veidus, kā dažādot savu ikdienu, padarīt interesantāku darba procesu. Iepirkties dodies labā noskaņojumā, tad būs mazākas iespējas nopirkt nekvalitatīvas, nepraktiskas lietas. Gribēdams panākt ātrākas pārmaiņas, vari kļūt nepacietīgs, zaudēt savaldību.

MEŽĀZIS

Uz lielu apkārtējo atsaucību nepaļaujies. Problēmas risini konstruktīvi, atturies no greizsirdības izpausmēm. Rūpējies par pašsajūtu. Vasara paver iespējas gan veselīgi atpūsties, gan uzņemt vitamīniem bagātu uzturu.

ŪDENSVĪRS

Rīta pusē, mainoties apstākļiem, var pasliktināties lietišķās attiecības. Lielāku aktivitāti izrādīs tie, kas raduši citus pamācīt, audzināt. Vairies no pārlieku emocionālas reakcijas uz to, ka ne viss rit tik gludi kā iecerēts.

ZIVIS

Piedāvājumi var būt vilinoši, bet tev ir jāsajūt, kas ir tas īstais un vienīgais, kas apmierina tavas vēlmes un prasības. Brīžos, kad paliec viens, vērts pārdomāt dzīvi un fundamentāli saprast, ko patiesi vēlies tu, un kas ir vairāk dzīvošana pēc citu radītiem kanoniem.

Citi šobrīd lasa

Kiviču nedienas turpinās - par alimentu nemaksāšanu izsola Lienes dzīvokli 5
VIDEO: ar mežonīgu dūru vicināšanu, policiju un ātro palīdzību Bauskā atklāj naktslokālu „Montana” 3
Itālis Masimiliāno par koronavīrusu: "Pirmā reakcija ir pārsteigums un doma, kā pasargāt savu ģimeni"
Pievienot komentāru

Отец Майкла Дугласа оставил семью без наследства

Герцогиня Меган и принц Гарри развязали новый конфликт с королевской семьей