Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Izdots žurnāla "Mammām un Tētiem" ziemas numurs, vecāki aicināti to saņemt bez maksas

Izdots žurnāla "Mammām un Tētiem" ziemas numurs, vecāki aicināti to saņemt bez maksas

Bērni
2016. gada 8. janvārī 17:01 2016. gada 8. janvārī 17:01
 
“Jaundzimušā ārā vešanas ABC ziemai”, “Vai un kā bērns veicina vīrieša personības izaugsmi”, “Grūtnieces uzturs ziemā”, “Meita piedzima 25. grūtniecības nedēļā. Intervija ar vecākiem” – šie un citi topošos vecākus interesējošie temati aprakstīti bezmaksas žurnāla “Mammām un Tētiem” sestajā – ziemas – numurā, ko iespējams iegūt ārstu praksēs un dzemdību namos visā Latvijā, kā arī “Mammamuntetiem.lv” birojā Rīgas centrā.

Ziemas numura viesredaktore ir Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas Perinatālās aprūpes centra vadītāja Maira Jansone, tāpat iesaistījušies tādi Latvijā atzīti speciālisti kā ārstu prakses “Quartus” un medicīnas sabiedrības “ARS” ārste ginekoloģe Daiga Baranovska, BKUS Neonatoloģijas nodaļas klīniskā virsmāsa Ieva Damberga, ārste, mājdzemdību vecmāte Dina Ceple, RSU Psihosomatiskās medicīnas un psihoterapijas klīnikas ārsts psihosomatikā un psihoterapijā Artūrs Miksons, uzturzinātniece Ksenija Andrijanova u.c.

“Žurnāls “Mammām un Tētiem” iznāk jau otro gadu, un esam sasnieguši jaunus tā lasīšanas rekordus – internetā vien katram numuram ir vairāk nekā 55 tūkstoši lasījumu. Tāpat esam pateicīgi speciālistiem par atsaucību žurnāla rakstu tapšanā,” stāsta Latvijas vecāku organizācijas “Mammamuntetiem.lv” vadītāja Inga Akmentiņa-Smildziņa.

Žurnālu internetā var lasīt – “Mammamuntetiem.lv/zurnals”.

Lai šis izglītojošais žurnāls būtu pieejams pēc iespējas lielākam skaitam topošo un jauno vecāku, aicinām ārstu prakses pieteikties žurnāla “Mammām un Tētiem” ziemas numura saņemšanai, rakstot uz e-pastu: signe@mammam.lv .

Topošie un jaunie vecāki žurnālu “Mammām un Tētiem” bez maksas var saņemt Rīgas Dzemdību namā, Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcā, arī Preiļu, Madonas, Liepājas dzemdību nodaļās, kā arī “Mammamuntetiem.lv” birojā Rīgā vai apmeklējot pirmsdzemdību kursus “Gudro Sievu skolā” (adrese: Rīga, Brīvības iela 40; iekšpagalmā). Šobrīd notiek izdevuma nogāde uz pārējiem reģioniem.

Kasjauns.lv / Publicitātes foto

Citi šobrīd lasa

"Par saviem grēkiem man vēl būs jāatbild" - ekskluzīva saruna ar Mairi Briedi un viņa Jūliju
Tramps neprot atkāpties ar godu 20
No Gobzema partijas ārā lien āža kāja 41
Pievienot komentāru

Ветеринар, организатор свадеб или похорон: кем звезды хотели стать в детстве

Анастасия Волочкова показала себя в тесном купальнике на фоне иконы