Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Kāpēc Jānis Šipkēvics apprecējās slepus?

Sievietēm
2009. gada 29. jūnijā 11:33 2009. gada 29. jūnijā 11:33
 
Viņi ir kopā jau tik sen! Deviņus gadus kopš iepazīšanās, deviņus mēnešus kopš kāzām. “Cosmos” dziedātājs Jānis Šipkēvics un viņa sieva Lelde Ozoliņa.

– Kā nolēmāt precēties?

Jānis: – Tas bija svarīgi un nozīmīgi. Kāzas ir nākamais solis mūsu attiecībās, aiz kura mēs pirmo reizi parakstījāmies. Tas ir ļoti patīkami. Kāzas ir svētki pašiem sev. Mēs izvairījāmies no milzu pompozām svinībām un samākslota teātra, kas parasti nāk līdz ar šiem svētkiem.

– Kaut kas taču pēc kāzām mainās?

Jānis: – Laikam būšu palaidis garām.

Lelde: – Arī es būšu palaidusi to garām. Gredzens pirkstā ir patīkams atgādinājums tam, ka esmu precējusies, bet sajūtās nekas nav mainījies.

Jānis: – Ja kāzas mainītu attiecības, tad tas nebūtu līdz galam pareizi. Kāzas ir tikai komatiņš, aiz kura viss turpinās.

Lelde:

– Tieši to pašu var teikt par atbildības izjūtu. Tā vai nu cilvēkam piemīt, vai nepiemīt. Nevar būt tā, ka pēkšņi, pēc kāzām, uzrodas vajadzīgā atbildība.

Bet kas jūs mudināja precēties slepus?

Jānis:

– Gribējām attiecībās viest skaidrību. Precēšanās ir attiecību sakārtošana ne tikai mūsu pašu starpā, bet arī attiecībās ar apkārtējiem. Sakot kādam, ka Lelde ir mana draudzene, es domāju, ka viņa ir kaut kas vairāk, nevis tikai draudzene. Kāzas ir tam apliecinājums.

Par to, kā Jānis ar Leldi iepazinās, ko nozīmē dzīve kopā ar slavenu mūziķi un kādi ir abu šīs vasaras kopīgie plāni, lasi jaunākajā žurnāla “Marta” numurā.

Kintija Bulava/Foto: Nils Vilnis

Citi šobrīd lasa

17 gados par olimpisko čempioni kļuvusī sportiste atklāj, kāpēc zelta medaļu izmetusi mēslainē
Pēc kuņģa izmeklēšanas procedūras klīnikā Krievijā miruši trīs pacienti
"Nevakcinētie savu izvēli ir izdarījuši." Viļņas mērs aicina atcelt visus Covid-19 pandēmijas ierobežojumus 3
Pievienot komentāru