Kā tikt galā ar sevi? Faccex zinātnieki steidz palīgā cilvēkiem ar alkohola problēmām
Hronisks alkoholisms ir problēma ar nopietnām sekām. Vienlaicīgi ar alkohola atkarības radīto kaitējumu pašu veselībai, ciešanas tiek sagādātas arī sirdzēja tuviniekiem, kuriem nereti atliek vien noskatīties uz notiekošo. Tiem, kuri cīnās, atveseļošanās ceļš nereti ir patiesi grūts, taču cerību dod jaunais Latvijā izstrādātais preparāts FACCEX®.
Painteresēties par šo pašmāju produktu tiešām ir ieteicams – unikālo ārstniecības augu un sēņu preparātu FACCEX® kopīgiem spēkiem radījuši zinātnieki – „Mildronāta” izstrādātāja, Latvijas Organiskās sintēzes institūta Zinātniskās padomes priekšsēdētāja Ivara Kalviņa vadītā komanda. Saskaņā ar ražotāja pausto, tas paredzēts kā atbalsts atturības periodā cilvēkiem, kuri sirgst ar hronisku alkoholismu. FACCEX® ietilpstošās dabīgās sastāvdaļas iedarbojas uz cilvēka organismu, atgriežot enerģiju, labu pašsajūtu un, kas galvenais – kontroli pār sevi un savu ķermeni.
Atkarības cēlonis – smadzeņu traucējumi
Taču, lai cīņai ar atkarību no alkohola būtu stabils pamats, ir svarīgi apzināties, kas tieši kalpojis par sākotnējo iedzeršanas iemeslu. Jebkuram cilvēkam ikdienā ir nepieciešamas pozitīvas sajūtas – prieks, gandarījums, bauda un laime. Tās ir jēgpilnas dzīves pamata sastāvdaļas, kuru dēļ mostamies no rītiem, ejam uz darbu, izvirzām mērķus, strādājam pie to sasniegšanas un bieži vien, nespējot tikt galā ar dzīves grūtībām, diemžēl, arī pieļaujam kļūdas.
Lai arī nemitīga pozitīvu sajūtu meklēšana varētu šķist tīri psiholoģiska iezīme, ir būtiski saprast, ka par šīm pozitīvajām sajūtām atbild mūsu organisms, konkrēti – laimes hormoni (serotonīni, dopamīni, endorfīni u.c.). Atkarību no alkohola, savukārt izraisa tā pārmērīgas lietošanas radīti bojājumi smadzenēs. Šo negatīvo izmaiņu dēļ, smadzenēs un organismā kopumā nenotiek attiecīgi bioķīmiskie procesi – netiek sintezēti attiecīgie laimes hormoni, kā rezultātā labsajūta lielā mērā var kļūt atkarīga no ārēju substanču lietošanas, šajā gadījumā – alkohola.
Cilvēki, kuriem ir šāda atkarība, bieži cieš no enerģijas un motivācijas apsīkuma, kā arī dzīvesprieka trūkuma. Kritiskajai situācijai padziļinoties, pilnvērtīga dzīve var kļūt neiespējama.
„FACCEX” kā palīglīdzeklis cīņai ar alkoholismu
Augu valsts drogu kompozīcija FACCEX® satur augsti efektīvus komponentus. Šī preparāta sastāvā ietilpst specifisku augu bioloģiski aktīvās vielas, kas pozitīvi iedarbojas uz smadzenēm, nervu sistēmu un organismu kopumā, veicinot dabisku laimes hormonu sintēzi nekaitīgā veidā. Atjaunojoties laimes hormonu sintēzei, cilvēku, kurš cīnās ar alkohola atkarību, vairs nemocīs iekšējs nemiers un stress.
Speciālisti, kuri strādājuši pie FACCEX® izveidošanas, pauž, ka stabils emocionālais un fiziskais stāvoklis ir pamats veiksmīgai cīņai ar alkohola atkarību.
Izstrādātāji skaidro, ka preparāts radīts ar mērķi iedrošināt tā lietotāju turpmākai cīņai ar kaitīgo ieradumu – tā dabīgais sastāvs veicina nepieciešamo procesu norisi organismā, gādā par labsajūtu un dod motivāciju veselīgākai dzīvei bez pārmērīgas alkohola lietošanas.
„FACCEX” izpelnījies narkologu atzinību
„Mildronāta” veidotāju jaunāko preparātu pozitīvi jau paguvis novērtēt psihiatrs-narkologs Dr.med.h.c. Jānis Strazdiņš. Pieredzes bagātais narkologs sarunā ar Kasjauns.lv teic, ka tas varētu būt „jaunais Mildronāts”: „Pirmie novērojumi ir pozitīvi. FACCEX® noņem paģiras, paceļ tonusu, tam ir plašas iespējas. Kāpēc šī preparāta izstrādē piedalījās Organiskās sintēzes institūts? Tādēļ, ka, profesoram Kalviņam ir ļoti liela pieredze zāļu izstrādē. Šis produkts var būt mūsu jaunais „Mildronāts”.
FACCEX® paguvis izpelnīties arī citu speciālistu interesi. Preparāta izstrādātājs Ivars Kalviņš, sarunā ar atkarību terapeitu Māri Ķirsonu skaidroja jaunā preparāta funkcijas
„Latvijas Radio 1”.
Latvijā FACCEX® ir reģistrēts un lietojams kā specifisks uztura bagātinātājs. Pašmāju izstrādājums ir pieejams aptiekās un ražotāja
.
*Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.
Reklāmraksts sadarbībā ar FACCEX/Foto: FACCEX