Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Shutterstock

Rīgā veterinārajā klīnikā atklās Latvijā pirmo magnētiskās rezonanses kabinetu dzīvniekiem

Mūsu mīluļi
9. martā 23:25 2023. gada 9. martā 23:25
  Jauns.lv/LETA
Pirmdien, 13.martā, mazo dzīvnieku veterinārajā klīnikā "SensoVet klīnika" darbību sāks Latvijā pirmais magnētiskās rezonanses kabinets dzīvniekiem, informēja SIA "Sensovet" valdes priekšsēdētājs Aleksandrs Ozols.

Ozols noradīja, ka klīnikā uzstādīta itāļu ražotāja "Easote" iekārta "Vet-MR Grande".


Veiktās investīcijas Ozols neatklāja, bet atzīmēja, ka iekārta no ražotāja iegādāta iespējami pilnākajā komplektācijā. Tāpat izmaksas veido arī kabineta izveide un ārsta apmācības magnētiskās rezonanses diagnostikā, kas pieejamas tikai ārzemēs.

Ozols atzīmēja, ka līdz šim tuvākie veterinārie magnētiskās rezonanses kabineti atradās Lietuvā un Igaunijā, bet Latvijā izmeklēšana veikta sadarbībā ar cilvēku medicīnas iestādēm.

Viņš paredzēja, ka aparatūras iegāde būtiski uzlabos izmeklējumu pieejamību, izmeklēšanas kvalitāti, kā arī radīs iespēju veikt izmeklējumus, kurus Latvijā dzīvniekiem līdz šim veikt nevarēja, piemēram, locītavu patoloģiju izmeklējumus.

Tāpat, Ozola ieskatā, samazināsies gaidīšanas laiks uz izmeklējumam, tādējādi samazinot hronisku slimības komplikāciju daudzumu dzīvniekiem un palielinot izdzīvošanas un pilnīgas atveseļošanās iespējas.

Iekārtas prezentācijā notiks 10.martā plkst.16.

"Sensovet" 2021.gadā strādāja ar 117 692 eiro apgrozījumu, bet uzņēmuma peļņa bija 45 126 eiro. Uzņēmums ir reģistrēts 2017.gadā, tā pamatkapitāls ir pieci eiro, bet vienīgais īpašnieks - Ozols.

Citi šobrīd lasa

Latvijas sabiedriskajā transportā ievieš supermodernu tehnikas brīnumu: pusgadsimtu senais kompostieris. FOTO. VIDEO 2
“No kāda gada viņa izbēgusi?’ Selēnas Gomesas apģērbs nepatīkami pārsteidz blogerus Parīzē 1
Četri ļoti skaisti galamērķi Latvijas apceļošanai rudenī
Pievienot komentāru