Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Nervu sistēmas stiprināšanai ļoti labi palīdz ūdens procedūras – tā var būt viegla kontrastduša, norīvēšanās, staigāšana ar basām kājām pa rasu, protams, peldēšanās. (Foto: Shutterstock)

Kā vasarā stiprināt imunitāti?

Noderīgi ikdienā
22. jūlijā 20:07 2021. gada 22. jūlijā 20:07
  "100 Labi Padomi"
Konsultē klīniskais imunologs, alergologs Lauris Līcītis.
  • Veselības uzturēšanā ļoti liela nozīme ir psihoemocionālajiem faktoriem, svarīgi, lai cilvēki justos emocionāli labi un gūtu pozitīvas emocijas. Nervu sistēmas stiprināšanai ļoti labi palīdz ūdens procedūras – tā var būt viegla kontrastduša, norīvēšanās, staigāšana ar basām kājām pa rasu, protams, peldēšanās.
  • Ja ir biežas saaukstēšanās slimības, profilaktiski būtu jālieto imunitāti stiprinošie dabiskie līdzekļi. Piemēram, elpošanas sistēmas gļotādas norūdīšanai un spēcināšanai labi noder kakla un deguna skalošana ar vieglu sālsūdeni, elpošanas vingrinājumi bronhu drenāžas veicināšanai, kas balstās uz īsāku ieelpu un pagarinātu izelpu. Tas ir ļoti vienkārši, bet regulāri veicot nāk par labu vispārējai veselībai. Profilaktiski var lietot zāļu tējas, kas veicina atkrēpošanu.

Citi šobrīd lasa

“Mums bija jāskaidro, ka protam skaitīt līdz divi!” Veikals atbild policistu sodiem ar humoru, tas nebeidzas īpaši labi 36
Pasaulē nācis basketbolistes Sabīnes Niedolas otrais dēliņš 3
FOTO: ļaudis līksmo "Pieci.lv" dārza svētkos
Pievienot komentāru

"Купальник вас страшнит": пляжные фото певицы Ханны высмеяли подписчики 1

Скандал с Zivert: певица взяла гонорар за концерт в Турции, но от выступления отказалась