Šova "Balss maskā" 4. sezonas fināls

Noslēgusies muzikālā šova “Balss maskā” ceturtā sezona. Šova finālā sacentās trīs dalībnieki – Slaims, Lapsa un Sirds, kas publiku priecēja ...

gallery icon
44
TV
2024. gada 5. maijs, 23:36

Šovā "Balss maskā" triumfē viltīgā lapsa - Nansija Garkalne

Izklaides nodaļa

Jauns.lv

Svētdienas vakarā kanālā TV3 noslēdzās muzikālā šova “Balss maskā” ceturtā sezona. Šova finālā sacentās trīs dalībnieki – Slaims, Lapsa un Sirds, kas publiku priecēja ar savām mīļākajām balādēm. Finālā triumfēja un 5000 eiro naudas balvu ieguva viltīgā Lapsa, zem kuras maskas bija paslēpusies digitālā satura veidotāja un TV raidījumu vadītāja Nansija Garkalne.

Skatītāji zālē lēma, ka pirmais finālā tiks atmaskots Slaims, iegūstot godpilno trešo vietu. Zem tā maskas slēpās mūziķe, dziesmu autore un vokālā pedagoģe Katō jeb Anna Zankovska. Lapsa un Sirds turpināja cīņu superfinālā, šova uzvarētāju ļaujot noskaidro TV skatītājiem.

Iegūstot skatītāju balsu pārsvaru, par šīs sezonas uzvarētāju kļuva šiverīgā Lapsa jeb digitālā satura veidotāja Nansija Garkalne, kura ik nedēļu priecēja skatītājus ar košiem un atraktīviem  priekšnesumiem, otrajā vietā atstājot Sirdi, zem kuras maskas slēpās dziedātāja Ieva Kerēvica. Lapsa savu balvu nolēmusi ziedot SOS Bērnu ciematiem Latvijā, lai palīdzētu izaugt bez vecāku gādības palikušiem bērniem un jauniešiem.

Lapsa izpildīja Elvisa Preslija dziesmu “Can’t help falling in love”, un detektīvi sprieda, ka zem maskas varētu būt dziedātājas Kristīne Pāže, Katrīna Gupalo vai Paula Dundare. Bet superfinālā Lapsa atkārtoja jau iepriekš izpildīto Kristīnas Agileras dziesmu “Candyman”.

Savukārt noslēpumainais šī vakara viesis bija iejuties Zebras maskā, izpildot grupas “AC/DC” vienu no lielākajiem hītiem “Thunderstruck”. Detektīvi minēja, ka zem maskas paslēpies Renārs Zeltiņš, Kaspars Zemītis, Ivo Fomins vai Nauris Brikmanis, bet, par pārsteigumu visiem, zem Zebras maskas bija paslēpies un ar enerģisku rokmūzikas priekšnesumu visus pārsteidza Māris Grigalis.

foto: TV3: Publicitātes foto
"Balss maskā" uzvarētāja Nansija Garkalne (pa vidu) kopā ar žūriju.

Atgādinām, ka iepriekšējos raidījumos tika atmaskots Virtulis, zem kura maskas slēpās dīdžejs Magnuss Eriņš, Fēnikss, zem kura slēpās modele Māra Sleja, Mutants, zem kura slēpās hokejists Jēkabs Rēdlihs, Sams, zem kura slēpās improvizators Mārtiņš Kozlovskis, Bebrs, zem kura slēpās pasākumu vadītājs Arvis Zēmanis, Burvis, zem kura slēpās horeogrāfs Agris Daņiļevičs, Papagailis, zem kura maskas slēpās NMPD vadītāja Liene Cipule, Kokteilis, zem kura slēpās aktrise Katrīna Tatarinova, Planēta, zem kura maskas slēpās TV raidījumu vadītājs Armands Simsons un Princese, zem kuras maskas slēpās aktrise Lelde Dreimane.