No šova “Balss maskā” sacensības izstājas Mutants
Zem Mutanta maskas slēpās bijušais hokejists Jēkabs Rēdlihs.
TV
2024. gada 11. marts, 11:16

No šova “Balss maskā” sacensības izstājas Mutants

Jauns.lv

Kanālā TV3 izskanējis spraigās minēšanas spēles “Balss maskā” trešais raidījums, kura laikā uzstājās seši šova dalībnieki – Kokteilis, Planēta, Papagailis, Mutants, Bebrs un Princese. Šova izskaņā detektīvu priekšā stājās Bebrs, Planēta un Mutants, un detektīvi nolēma atmaskot Mutantu, zem kura maskas slēpās bijušais hokejists Jēkabs Rēdlihs.

Mutants savu dalību šovā noslēdza, izpildot grupas “The Naked and Famous” dziesmu “Young Blood”, kas vairākus detektīvus aizveda nostalģiskās jaunības dienu atmiņās. Pēc priekšnesuma detektīvi nebija vienisprātis par to, kurš varētu būt paslēpies zem maskas. Starp detektīvu minējumiem bija mūziķis Miks Dukurs, mūziķis Chris Noah, psihologs Nils Sakss Konstantinovs, kā arī aktieris un režisors Intars Rešetins.

Pēc maskas noņemšanas Jēkabs atzīst, ka šis bijis jautrs piedzīvojums, kas ļāvis pirmo reizi piedzīvot daudzas līdz šim nedarītas lietas – kāpt uz skatuves un iedziedāt studijā dziesmu. Lai gan arī pirms iziešanas uz ledus svarīgās spēlēs satraukums arī vienmēr ir klātesošs, tomēr šis esot kas pavisam cits.

Mutanta sagatavotajos pavedienos bija paslēptas vairākas būtiskas nianses. Spēlējot hokeju, ikvienam nākas klupt un krist, taču pārstāvot Latviju, Jēkabs tam ir bijis vienmēr gatavs. Šobrīd Jēkabs ir dzīvesstila koučs, palīdzot citiem veicināt savu personīgo izaugsmi. Savu dzīves pieredzi krājis, apceļojot pasauli, tostarp kādu laiku padzīvojot Bostonā, ASV. Savukārt pavedienos izskanējušās zvaigznes ir Jēkaba trīs bērni, kā arī viņa sievas uzvārds – Zvaigzne.