foto: Mirrorpix / Vida Press
Princis Viljams nesatiksies ar brāli Hariju uz “miera sarunām”. Kas vainīgs?
Prinči Harijs un Viljams.
Slavenības
2023. gada 23. augusts, 11:39

Princis Viljams nesatiksies ar brāli Hariju uz “miera sarunām”. Kas vainīgs?

Jauns.lv

Princis Viljams licis vilties savam jaunākajam brālim princim Harijam, jo Velsas princis ir atteicies tikties ar viņu Londonā uz “miera saunām”.

Atsaucoties uz karaļnamam pietuvinātu personu teikto, izdevums “Daily Express” raksta, ka pēc visa notikušā miera sarunas starp princi Hariju, karali Čārlzu un princi Viljamu nenotiks.

Princis Viljams un hercogiene Ketrīna kopā ar princi Hariju un Meganu Mārklu aplūko pie Vindzoras pils atstātos ziedus karalienes piemiņai

gallery icon
58

Prinča Viljama tuvs draugs noraidījis baumas par miera sarunām, apgalvojot: “Čārlzs netiksies ar Hariju un Viljams arī netiksies. Nekādu izredžu.”

Velsas prinča draugs turpinājumā norādījis, ka Viljams jūtas “pavisam nodots” par to, ko Harijs par viņu sarakstījis savā skandalozajā biogrāfiskajā grāmatā “Liekais” (“Spare”) un par viņu pateicis “Netflix” dokumentālajā seriālā.

Ainiņas no Meganas un Harija “Netflix” seriāla pirmā reklāmas treilera

gallery icon
28

Pietuvināti avoti papildinājuši: “Viņi bija ļoti tuvi, kad auga, tāpēc Viljamam ir ļoti sāpīgi. Bet ko viņš galu galā var darīt?”

“Manuprāt, ir pilnīgi saprotams, ka Viljamam joprojām ir absolūts riebums par to, ko izdarījis viņa brālis.”

Šie apgalvojumi acīmredzot ir likuši vilties princim Harijam.

Prinči Harijs un Viljams

gallery icon
22

Sociālajos tīklos savas domas par nenotiekošajām miera sarunām pauduši arī karaļnama fani.

“Harijam vēl ir jāgūst mācība. Viņš ir par vecu šādām mazajām dusmu lēkmītēm,” raksta viens. “Harijam būtu jālien uz rokām un ceļiem, un jālūdz piedošana, nevis jāgaida tā. Ja viņš tam nav gatavs – lai tinas prom.”

Princis Harijs un Megana Mārkla roku rokā

gallery icon
14

“Zaudēta lieta, jādodas tālāk,”  raksta otrs.

Trešais saka: “Viljamam ir ģimene un monarhija, kas jāaizstāv un par ko ir jāatbild. Harijs un Megana ir parādījuši, ka viņiem nav robežu, atbildības sajūtas vai veselā saprāta, un viņiem noteikti nevajadzētu uzticēties, lai paliktu lojāls un diskrēts attiecībā uz jebkādām pārmaiņām, ja brāļi runātu.”

Megana, Harijs un princis Čārlzs

gallery icon
12

Ceturtais atzīmējis: “Harijs vēlas brīvību... darīt un teikt to, kas viņam tīk. Viņš tagad maksā cenu un uzzina, ka ikkatrai darbībai ir sekas. Es ceru, ka viņš domā, ka tas bija tā vērts.”

Prinča Harija un hercogienes Meganas pēdējais pasākums kā britu karaliskās ģimenes pārstāvjiem 2020. gada 9. martā

gallery icon
19