Slavenības
2023. gada 31. maijs, 18:33

Aizmirstiet par Robertu De Niro! Als Pačino pievienojas tēvu senioru klubam un 83 gadu vecumā ar draudzeni gaida bērnu

Jauns.lv

Jauns.lv

Leģendārais kinoaktieris Als Pačino, kurš šā gada 25. aprīlī nosvinēja 83. dzimšanas dienu, jau pēc mēneša gatavojas kļūt par jauno tēvu. Viņa draudzene Nūra Alfalla (29) ir astotajā grūtniecības mēnesī.

Aktiera preses pārstāvis otrdien apstiprinājis portālam TMZ, ka “Oskara” balvas laureāts un viņa 29 gadus vecā draudzene drīzumā gaida pasaulē ierodamies abu pirmo kopīgo bērnu.

Pačino un Alfallu romantiskas attiecības saista kopš 2022. gada aprīļa, kad abi kopā redzēti kādā no Losandželosas ēstuvēm. Paziņas gan norāda, ka romāns uzplaucis nedaudz agrāk – pandēmijas laikā.

83 gadus vecais Als Pačino ar 29 gadus veco draudzeni Nūru Alfallu

gallery icon
8

Kinoaktieris jau ir tēvs trīs bērniem, kuru mātes ir divas dažādas sievietes. Alam ir 22 gadus veci dvīņi Olīvija Pačino un Antons Džeimss Pačino, kuri pasaulē nākuši viņa attiecībās ar Beverliju D’Andželo. Viņam ir arī 33 gadus veca meita Džūlija Pačino, kuru aktierim dāvājusi bijusī partnere Džena Taranta.

Als Pačino ar dvīņiem Olīviju Rouzu un Antonu Džeimsu

gallery icon
3

Ziņa par Ala Pačino gaidāmo bērnu sekojusi tajā pašā mēnesī, kad viņa ilggadējais kolēģis un kino veterāns Roberts De Niro (79) paziņoja, ka ir kļuvis par tēvu savam septītajam bērnam, kuru viņam dāvājusi draudzene Tifānija Čena.

Abi Holivudas leģendārie aktieri ir kopā nofilmējušies vairākās filmās, to skaitā 2019. gadā izdotajā “Irishman”, 1995. gadā uz ekrāniem iznākušajā “Heat” un 1974. gadā - “The Godfather Part II”.

foto: CAMERA PRESS/Lumeimages / Vida Press
Jaunie tēvi Roberts De Niro un Als Pačino 2020. gadā.

Lai gan Ala Pačino draudzene ir tikai 29 gadus veca, viņai jau ir visnotaļ solīda attiecību vēsture. Viņai bijis romāns ar grupas “Rolling Stones” līderi Miku Džegeru (79) un miljardieri Nikolasu Bergruenu (61).

foto: MEGA / Vida Press
Nūra Alfalla un Nikolass Bergruens 2019. gadā.

Alfalla 2019. gadā redzēta arī kino veterāna Klinta Īstvuda (93) kompānijā, taču apgalvojusi, ka viņi ir tikai draugi.

foto: MEGA / Vida Press
Nūra Alfalla un Klints Īstvuds 2019. gadā.

Gadu iepriekš jaunā sieviete manīta kopā ar filmas “Inglorious Basterds” aktieri Eli Rotu (51).

foto: MEGA / Vida Press
Nūra Alfalla un Eli Rots 2018.gadā.

Šķiet, ka Nūrai Alfallai lielā gadu starpība ar Alu Pačino “nav problēma”, kāds paziņa vēl 2022. gada aprīlī norādījis izdevumam “Page Six”, piebilstot, ka kuveitiešu amerikāņu filmu producente “pārsvarā satiekas ar ļoti bagātiem gados vecākiem vīriešiem”.

“Viņa iesaistās attiecībās tikai ar sabiedrības krējumu un arī pati nāk no naudīgas ģimenes,” norādījis paziņa.

foto: SPOT / BACKGRID/ Vida Press
Nūra Alfalla ar savu māti aizvadītā gada maijā.

Alfalla ir dzimusi Beverlihilsā un apmeklējusi Kalifornijas universitātes Filmu un televīzijas skolu, vēlāk izveidojot producentes karjeru.