Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Estrādes zvaigznei krūts vēzis tika atklāts jau deviņdesmito gadu sākumā, un toreiz tas tika uzveikts. (Foto: no izdevniecības Rīgas Viļņi arhīva)

Izskan ziņas, ka Laima Vaikule atkal cīnās ar vēzi; dziedātājas producente tās noliedz

Izklaide
28. maijā 18:37 2022. gada 28. maijā 18:37
  Jauns.lv
Internetā izskanējušas ziņas, ka dziedātāju Laimu Vaikuli atkārtoti piemeklējis vēzis un viņa devusies uz ASV, lai veiktu ķīmijterapiju. Viņas producente šo informāciju noliedz.

Dziedātājas veselība patlaban ir sliktā stāvoklī, un viņai teikts, ka izredzes esot mazas, raksta ukraiņu medijs Segodnya.ua, atsaucoties uz informāciju kādā “Telegram” kanālā. 

Tikmēr medijs Starhit.ru raksta, ka 68 gadus vecās dziedātājas producente Kristīna Obosjana internetā izskanējušās ziņas noliedz.

“Maldināšana. Ar Laimu viss ir kārtībā,” teikusi Vaikules producente un koncertu organizētāja, neko vairāk nekomentējot.

Žurnālisti par Vaikules veselību esot vaicājuši arī viņas ilggadējajam draugam Vladimiram Vinokuram, kurš esot atbildējis, ka neko nezinot par to.

Estrādes zvaigznei krūts vēzis pirmoreiz tika atklāts 1991. gadā. Tad viņa ārstējusies ASV. Toreiz par viņas slimību zinājis vien dzīvesbiedrs Andrejs Latkovskis, un plašākai sabiedrībai viņa par savu cīņu ar onkoloģisko slimību atklāja vien pirms dažiem gadiem.  

Saistītās ziņas

"Jūs esat pie pilna prāta?" Laima Vaikule dedzīgi aizstāv Galkinu un izlamā viņa apsaukātāju 1
Laima Vaikule atklāti par cīņu ar krūts vēzi: "Es neticēju, ka uzvarēšu"
Uzzini, kā ir patiesībā - sagrauti pieci mīti par Laimu Vaikuli

2019. gadā kādā televīzijas pārraidē Vaikule sacīja: “Nevarētu teikt, ka es uzvarēju. Uzskatu, ka mana nopelna tur nav nekāda. Protams, tas bija grūts pārbaudījums, bet ordeni man par to nevajag.” Pēc viņas vārdiem, ārsti tolaik nav devuši vairāk par 20 procentiem iespējamības, ka viss beigsies labi. Tomēr toreiz cīņu ar vēzi viņa uzveikusi. 

 

Citi šobrīd lasa

TEKSTA TIEŠRAIDE. Krievijas iebrukums Ukrainā; Doneckas iedzīvotājus mudina evakuēties 23
FOTO: ieskaties, kā cilvēki dzīvo karstākajā pilsētā uz Zemes 1
Ne tikai nemaksāja, bet dzīvokli atstāja arī nekārtīgu un ar defektiem. Izīrētājs sašutis par Saeimas deputāta palīdzes rīcību 9
Pievienot komentāru