Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Princis Harijs. (Foto: SplashNews.com/ Vida Press)

 

Princis Harijs "raucis degunu" par to, kā onkulis Endrū izturas pret personālu

Slavenības
5. janvārī 15:11 2022. gada 5. janvārī 15:11
  Jauns.lv
Britu karaliskās ģimenes bijušais šefpavārs Darens Makgreidijs atceras, ka princim Harijam jau no mazotnes mācīts vienmēr virtuves darbiniekiem pateikt "paldies" un viņš "raucis degunu" par to, kā viņa onkulis princis Endrū sarunājies ar personālu.

Princis Harijs vienmēr nepatikā “saraucis degunu”, dzirdot to, kā princis Endrū sarunājas ar darbiniekiem pils virtuvē. Harijam mamma vienmēr mācījusi pie personāla vērsties ar “lūdzu” un “paldies”, bet onkulis tādus vārdus nav lietojis, atceras bijušais šefpavārs.

Princis Endrū. (Foto: Bob Fidgeon/Capital Pictures / MEGA / Vida Press)

Darens Makgreidijs, kurš savulaik kalpoja karaliskajai ģimeni, norādījis, ka princese Diāna ļoti rūpējusies, lai viņas dēliem vienmēr būtu nevainojamas manieres un zēni vienmēr pateiktos personālam par ēdienu, raksta “Daily Mirror”.

Krisa Hačinsa sarakstītajā biogrāfiskajā grāmatā “Harry: The People’s Prince” Makgreidijs saka: “Diāna bieži veda Viljamu un Hariju uz virtuvi, lai pateiktos pēc maltītes, kuru viņi bija baudījuši.”

Darens Makgreidijs savulaik bijis arī princeses Diānas personīgais šefpavārs. (Foto: /All Over Press/ Vida Press)

Šefpavārs piebilst, ka Jorkas hercogiene Sāra Fērgusone centusies sekot Diānas pēdās un ar savām meitām darījusi tāpat, tikai bieži jaukusi personāla darbinieku vārdus.

Karaļnama bijušais šefpavārs Darens Makgreidijs. (Foto: Steve Meddle/Shutterstock/ Vida Press)

“Fērgija vienmēr centās viņu kopēt,” norāda Makgreidijs. “Viņa tāpat darīja arī ar Beatrisi un Eiženiju. Bija tik acīmredzams, ka viņa cenšas būt kā Diāna. Bet viņa bieži jauca šefpavāru vārdus.”

Kriss Hačinss grāmatā raksta, ka mazais Harijs “raucis degunu”, dzirdot to, kā onkulis Endrū sarunājas ar personālu karaliskajā virtuvē.

“Endrū uzreiz ķērās pie lietas un tiešā tekstā pateica, ko vēlas,” atceras šefpavārs Darens Makgreidijs.

“Kamēr Harijam vienmēr mācīja teikt “vai es, lūdzu, varētu”, Endrū noskaldīja “Kur ir mani mango? Es gribu savus mango.’”

“Es neesmu pārsteigts, ka Harijs ir kļuvis tāds pats kā Diāna. Viņa ļoti mīlēja viņu.”

Aizvadītajā nedēļā karalienes šefpavārs saņēmis goda ordeni no Viņas Majestātes. Marks Flenegans, kurš pārraudzīja ēdienu pasniegšanu Harija un Meganas kāzu banketā 2018. gadā un ir vadījis pavāru komandu citos karaļnamam svarīgos pasākumos, to skaitā rūpējies par maltīti valsts banketā, saņēmis Karalisko Viktorijas goda ordeni.

 

Citi šobrīd lasa

TEKSTA TIEŠRAIDE. Krievijas iebrukums Ukrainā; okupantu spēki īstenojuši plašu apšaudi Slovjanskā 19
Cilvēkiem tik vajadzīgajām sejas ērcītēm draud izmiršana
"Brīnišķīgs Jūrmalas saulriets!" Krievijas šovmenis Maksims Galkins jūsmo par vakara pastaigu Latvijā 3
Pievienot komentāru