Grupas "Saldās sejas" albuma "12" izdošanas svinības

2021. gada 30. septembri Rīgas klubā “ST.BLACK & rock cafe urban stage” tika atzīmēta grupas “Saldās sejas” jaunā albuma “12” ...

gallery icon
36
Slavenības
2021. gada 1. oktobris, 13:37

FOTO: jauna albuma izdošanu nosvin grupa "Saldās sejas"

Jauns.lv

Ceturtdien, 30. septembrī, Rīgas klubā "ST.BLACK & rock cafe urban stage" tika atzīmēta grupas "Saldās sejas" jaunā albuma "12" izdošana.

Albums tapis viena gada laikā, tā ierakstā piedalījušies daudzi viesmākslinieki. Katra no 12 albuma dziesmām ir veltījums kādam no gada mēnešiem. Katra dziesma viena gada laikā tika publicēta katra mēneša pirmajā datumā.

Ierakstā bez grupas dalībniekiem vēl piedalījušies arī Uldis Marhilevičs, Aija Andrejeva, grupa “Līvi”, Jānis Stībelis, Ivo Fomins, Igo, Antra Stafecka, Normunds Rutulis (Svilpis), Mārtiņš Kanters, Edvards Strazdiņš, Arnis Veisbārdis, grupa “Labvēlīgais tips”, Zigfrīds Muktupāvels, grupa “4 tie”, kuras sastāvā muzicē arī vairāku dziesmu vokālo partiju aranžētājs Rūdolfs Bērtiņš, un meiteņu vokālā grupa “Karameles” Agneses Čīčes vadībā. Albumu producējis Gints Stankevičs.

"12" izdošanas svētkos uz “ST.BLACK & rock cafe urban stage” skatuves kāpa albuma idejas autors un visu dziesmu vārdu autors Guntars Račs, viņa grupas biedri no “Saldajām sejām” - Tomass Kleins, Jānis Narkevics un Katrīna Bindere. Kā īpašie viesi uzstājās Arnis Veisbārdis un dziedātāja Antra Stafecka, kā arī latviešu kantrī mūzikas talants Edvards Strazdiņš. Pasākumu kuplināja arī grupas “Labvēlīgais tips” mūziķi, video producents Kaspars Rudzītis ar kundzi, kā arī albuma producents Gints Stankevičs, grupas “Karameles” meitenes un novembra dziesmas mūzikas autors Uldis Marhilevičs.