Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Nikola Kidmena un Kīts Urbans. (Foto: Shutterstock/ Vida Press)

 

Nikola Kidmena pastāsta, ko vīrs patiesībā jūt, redzot viņas seksa ainas

Slavenības
2021. gada 11. augustā 10:23 2021. gada 11. augustā 10:23
  Jauns.lv
Austrāliešu aktrise Nikola Kidmena un amerikāņu kantri mūziķis Kīts Urbans ir precējušies jau 15 gadu.

Intervijā portāla "E Online" rubrikai “Daily Pop” aktrise Nikola Kidmena pastāstījusi, ko viņas vīrs patiesībā domā un jūt, redzot sievu seksa ainās filmās un TV seriālos.

Nikola Kidmena HBO seriālā "The Undoing". (Foto: BACKGRID/ Vida Press)

54 gadus vecā aktrise norāda, ka viņas vīrs kantri mūziķis Kīts Urbans (53) pats ir šovbiznesa aprindu cilvēks un visu labi saprot. Viņš Nikolu atbalstot, un seksa ainas, kurās aktrisei jāfilmējas, absolūti vīru nesatraucot.

Nikola Kidmena un Kīts Urbans. (Foto: Broadimage/Shutterstock/ Vida Press)

“Mans vīrs ir mākslinieks, tāpēc viņš to visu ļoti labi saprot,” norāda Nikola. “Viņš arīdzan tajā visā neiesaistās. Viņš noskatās ekranizējumu, kad tas jau ir pabeigts, rediģēts, turklāt viņam ir svaigs redzējums.”

Nikola Kidmena un Kīts Urbans. (Foto: Stephen Lovekin/Shutterstock/ Vida Press)

“Viņš nekad nelasa nevienu [manu] scenāriju. Viņš patiešām nezina to, kas notiek filmēšanas laukumā. Viņam pašam ir sava karjera, kurā viņš ir iegrimis.”

Kidmena ar vīru. (Foto: BACKGRID/ Vida Press)

Nikola apliecina, ka neatskaitās vīram par visu, kas notiek filmēšanas laukumā, līdz ar to viņš par notiekošo “neko daudz nezina”.

Nikola nesen piedalījusies intīmās ainās kopā ar Hjū Grāntu trillerī “The Undoing” un Aleksandru Skarsgārdu drāmā “Big Little Lies”. Abi ekranizējumi ir populāri telekanāla HBO seriāli.

Aktrise arīdzan pastāstījusi, ka abiem ar vīru ir sava “sistēma”, kas viņiem palīdz saglabāt balansu starp ģimenes dzīvi un abu aizņemtajiem darba grafikiem.

Intervijā žurnālam “WSJ Magazine” Kidmena atklāj, ka abi ar vīru uz maiņām pieskatot mājās bērnus – 13 gadu veco Sandeju un 10 gadus veco Feitu.

Nikola Kidmena ar vīru un meitā šā gada februārī. (Foto: NBC / BACKGRID/ Vida Press)

Nikola Kidmena un Kīts Urbans iepazinās “G’Day LA” pasākumā Losandželosā 2005. gada janvārī un apprecējās nākamā gada jūnijā Nikolas dzimtenē Austrālijā.

Citi šobrīd lasa

TEKSTA TIEŠRAIDE. Krievijas iebrukums Ukrainā; okupanti pastiprinājuši karakuģu grupējumu Melnajā jūrā 19
Jūras dzīvnieku pētnieki visā Eiropā apbrīno Liepājas pludmalē redzēto valzirgu un pareģo viņa nākotni 3
Pievienot komentāru