Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

 

FOTO: Elīna Garanča saņem "Lielo mūzikas balvu", viņu sveic arī prezidenti

Klausies ziņas sadarbībā ar:
Slavenības
2021. gada 26. jūlijā 11:42 2021. gada 26. jūlijā 11:42
  Jauns.lv
Aizvadītās nedēļas nogalē, 23. un 24. jūlijā, Latvijas Nacionālajā teātrī noritēja divi Raimonda Paula un Elīnas Garančas koncerti. Pēc otrā koncerta notika pieņemšana, kurā kultūras ministrs Nauris Puntulis pasniedza Elīnai Garančai "Lielās mūzikas balvas 2020" statueti, jo martā, kad notika balvas pasniegšanas svinīgā ceremonija, dziedātāja neatradās Latvijā.

Pasaulslavenā latviešu dziedātāja Elīna Garanča un komponists Raimonds Pauls teātrī koncertēja ar programmu "Ja Tevis nebūtu…", kas veltīti Maestro 85. jubilejai.

Pēc otrā koncerta notikušajā svinīgajā pieņemšanā ne tikai kultūras ministrs Nauris Puntulis sveica Garanču ar "Lielās mūzikas balvu", klāt pasākumā bija arī Valsts prezidents Egils Levits ar sievu Andru Leviti, eksprezidenti Valdis Zatlers un Raimonds Vējonis ar savām laulātajām draudzenēm un citi sabiedrībā zināmi ļaudis.

Martā, kad Latvijas Nacionālajā operā svinīgajā ceremonijā tika paziņoti "Lielās mūzikas balvas 2020" ieguvēji, tapa zināms, ka
kategorijā “Gada koncerts” laureāta godā tika Elīnas Garančas un pianista Malkolma Martino koncerts, kuru rīkoja Liepājas koncertzāle “Lielais dzintars” 2020. gada 10. oktobrī. Nu Garanča par šo koncertu savu balvu beidzot ir saņēmusi.

Balvu Elīnai pasniedz kultūras ministrs Nauris Puntulis. (Foto: Evija Trifanova (Nacionālā teātra arhīva foto))

Citi šobrīd lasa

Kāds risks pastāv, kļūstot par bērna tēvu, vīrietim gados?
FOTO: saposti kultūrļaudis apmeklē operas "Adriāna Lekuvrēra" pirmizrādi 1
FOTO: Rīgā auto vadītājs sajauc pedāļus un ieskrien benzīntankā
Pievienot komentāru