Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Princese Diāna un Megana Mārkla. (Foto: Anwar Hussein/SIPA)

Eksperte: Meganas Mārklas un princeses Diānas intervijas nevar salīdzināt, jo "hercogiene nav tik svarīga persona" 1

Slavenības
8. aprīlī 11:55 2021. gada 8. aprīlī 11:55
  Jauns.lv
Britu karaļnama eksperte norādījusi, ka princeses Diānas interviju ar Martinu Bašīru nevar salīdzināt ar Meganas Mārklas vaļsirdīgo sarunu ar Opru Vinfriju, jo abas šīs sievietes ieņēma pavisam atšķirīgu sociālo statusu.

Opras Vinfrijas interviju ar Meganu Mārklu un princi Hariju ēterā demonstrēja pirms mēneša, taču ažiotāža ap šajā divu stundu sarunā pateikto turpinās aizvien. Meganas un Harija izteikumi par karaļnamā piedzīvoto joprojām raisa diskusijas.

Megana un Harijs stāstīja, cik pārdzīvojumu pilns viņiem bijis karaļnamā pavadītais laiks, pirms viņi izšķīrās par lēmumu pamest oficiālos pienākumus un pārcelties uz dzīvi Kalifornijā.

Lai gan daudzi velk paralēles ar šo interviju un 1995. gadā pasauli satricinājušo princeses Diānas sarunu ar Martinu Bašīru, rakstniece un karaļnama biogrāfe Polīna Maklārena norāda, ka šīs dāmas nav salīdzināmas, jo abām karaļnamā bijis pavisam atšķirīgs statuss.

Diāna bija Lielbritānijas nākamā karaļa māte, savukārt Megana sarunas brīdī “jau bija pametusi” karalisko ģimeni – atzīmē Maklārena.

Grāmatas “Royal Fever: The British Monarchy in Consumer Culture” (“Karaliskais drudzis: britu monarhija patērētāju kultūrā”) autore norāda, ka Diānas bēdīgi slavenā intervijai BBC pārraidē “Panorama” atstājusi daudz lielāku ietekmi uz skatītājiem Lielbritānijā, jo viņa bija “tautas princese”. Savukārt Megana esot populārāka savā dzimtenē Amerikas Savienotajās Valstīs, turklāt viņas pateiktais pēc tam plaši iztirzāts un kritizēts.

Maklārena norāda: “Es nedomāju, ka [Meganas un Harija] interviju var salīdzināt ar Diānas interviju, kas patiešām sabiedrību ievērojami noskaņoja pret karalisko ģimeni.”

“Kad Diāna sniedza intervijas, tas bija pēc tam, kad viņa šajā laika periodā jau bija piedzīvojusi gana daudz kā slikta. Līdz ar to šī bija kā skandāla kulminācija vai skandālu sērijas kulminācija.”

“Šoreiz es domāju, ka tā nav, vēl jo vairāk tamdēļ, ka Harijs un Megana jau bija pametuši karaļnamu [pirms intervijas sniegšanas].”

Viena no slavenākajām frāzēm, ko intervijā pateica princese Diāna, bija, ka “šajā laulībā mēs bijām trīs, un tas bija mazliet par daudz”, ar to domājot prinča Čarlza sānsoļus ar Kamillu Pārkeri Boulzu, kuru viņš beigu beigās 2005. gadā apprecēja un padarīja par Kornvolas hercogieni.

Sarunā ar “E! News” Maklārena norāda: “Harijs un Megana ir nedaudz attāli.”

“Diānai bija daudz lielāka nozīme, jo bija sagaidāms, ka viņa nākotnē kļūs par karalieni, ja paliktu precēta ar princi Čarlzu, kā arī bija vairāk saistīta ar tiešo troņmantnieku.”

“Līdz ar to atklāsmes par viņa un viņas privāto dzīvi savā ziņā bija pat nedaudz nekrietnas, visas nianses par mīlestību, nodevību un to, ka “šajā laulībā bijām trīs” un visu pārējo. Savukārt Harija un Meganas atklāsmes ir ļoti atšķirīgas, raugoties no šī aspekta.”

“Harijs nav tiešais troņmantnieks, un viņi jau bija pametuši karaļnamu.”

“Turklāt Megana sabiedrībai nebija zināma tik ilgu laiku, kā bija Diāna, un viņa arī nav nākamo monarhu māte.”

Citi šobrīd lasa

Ķermeņa valodas eksperte ievērojusi, ka prinča Viljama acis vectēva bērēs pauda ko ļoti būtisku
Ļaudis satraucas - vai Kiviču pāra suns nonācis dzīvnieku patversmē? 7
Stingri brīdina: savvaļā augošu lakšu plūkšana, griešana vai izrakšana ir aizliegta 8
Pievienot komentāru

Счастливая герцогиня Кэтрин появилась на публике после похорон принца Филиппа

Тилль Линдеманн спел советский хит на русском языке, и теперь все гадают - зачем!