Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
 

Noklausies - jaunu dziesmu kopā rada Ralfs Eilands un "Liepaja Music Orchestra"

Mūzika
2020. gada 7. oktobrī 16:50 2020. gada 7. oktobrī 16:50
  Jauns.lv
2020. gada vasarā daļēji savu laiku pavadot vēju pilsētā Liepājā, mūziķis Ralfs Eilands ciešā sadarbībā ar "Liepaja Music Orchestra" un tā māksliniecisko vadītāju Jāni Ivuškānu radījis jaunu dziesmu “Soulfulman”, kura šobrīd tiek piedāvāta klausītājiem līdz ar dziesmas videoklipu.

Dziesmas vārdi ir mūziķa Ralfa Eilanda autordarbs, taču muzikālais materiāls veidots, sadarbojoties ar komponistu un producentu Reini Briģi, kā arī "Liepaja Music Orchestra" vadītāju Jāni Ivuškānu, kurš dziesmai veidojis īpašu aranžiju orķestra sastāvam.

Videoklipa filmēšana norisinājusies Liepājas māksliniecisko vaibstu atspoguļojošajā “Fontaine Hotel” video mākslinieka Induļa Pelnēna vadībā. Skaņas ieraksta režija uzticēta Dainim Meļņikam. Taču pašu projektu realizēt izdevies pateicoties Liepājas Kultūras pārvaldes izpratnei par pandēmijas ietekmi uz kultūras darbības ierobežotajām iespējām un tās sniegto finansiālo atbalstu.

Dziesmā un video klipā ietvertā ideja pauž domu par dažādajām iespējām, kuru priekšā ik dienas atrodamies un vienīgais veids kā šīs iespējas ielaist savā dzīvē ir vienkārši atverot durvis uz tām. Dziesmas video klipa un skaņas ieraksta veidošanā piedalījušies "Liepaja Music Orchestra" mūziķi: Jānis Ivuškāns (trompete), Ritvars Garoza (taustiņinstrumenti), Mārtiņš Zālīte (bass), Kristaps Vītols Vītoliņš (ģitāra), Andris Žabris (bungas), Rūdolfs Kolerts (perkusijas), Artūrs Hrustaļovs (trombons), Katrīne Sabīne Kalniņa (baritona saksofons), Edgars Ermansons (trompete), Anna Marija Kukuka, Laura Liepiņa, Kate Kronberga, Monta Norkuse, Annija Endija Kolerta, kā arī Raimonds Golubkovs.

Ralfa Eilanda un liepājnieku sadarbība aizsākusies jau iepriekš, kad kopā ar trompetistu un "Liepaja Music Orchestra" māksliniecisko vadītāju Jāni Ivuškānu uzvesti un iestudēti vairāki vērienīgi mūzikas projekti un lielkoncerti. Nupat, aizvadītās vasaras ietvaros, Eilanda, biedrības “Gingercat” un LMO sadarbība izpaudusies radošā dzīvesstila dienas festivālā “Get Up, Let’s GRŪV!” kulminācijas koncertā Juliannas pagalmā, kopā koncertēts vienā no “Liepaja Lake Music” cikla koncertiem uz ūdens, kā arī drīzumā ar Valsts kultūrkapitāla fonda programmas "Skolas somas satura radīšana" atbalstu tiks veidots un jauniešu auditorijai piedāvāts muzikāli dzejisks uzvedums "No Veidenbauma neaizbēgsi".

Citi šobrīd lasa

Latvijas noslēpums: kā kvalitatīvie RAF mikroautobusi kļuva par brāķiem 11
Aizvadītajā naktī aizturēti agresīvi komandantstundas neievērotāji; spraigi notikumi Liepājā, Smiltenē un Jūrmalā 10
Protesta akcijas Krievijā pulcējušas vismaz 110 000 Navaļnija atbalstītāju; viņa sieva publicē foto no policijas furgona 27
Pievienot komentāru

«Мы с женой стали жертвами»: принц Гарри сделал резкое заявление

Внешность 15-летней дочери Волочковой разочаровала поклонников