Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Princis Čārlzs pirmo reizi izsakās par Viljama un Harija “nesaskaņām”

Slavenības
20. augustā 06:55 2020. gada 20. augustā 06:55
  Jauns.lv
Velsas princis Čārlzs noliedzis jaunajā grāmatā “Meklējot brīvību” (“Finding Freedom”) izskanējušos apgalvojumus, ka viņa dēli prinči Viljams un Harijs labi nesatiekot.

Princis Čārlzs apgalvojumus par dēlu ķildām un nesaskaņām nosaucis par “absolūtām muļķībām”.

Jaunā grāmata "Meklējot brīvību" jau kļuvusi par bestselleru angliski runājošajās zemēs. (Foto: Nils Jorgensen/Shutterstock/ Vida Press)

Kāda no karaļnamam pietuvinātām personām izdevumam “Daily Mirror” pastāstījusi, ka nākamais Lielbritānijas troņmantnieks izlasījis sadaļu, kur grāmatā aprakstītas viņa attiecības ar dēliem, tās pielīdzinātas amerikāņu kalniņiem. Viņš rakstītajam absolūti nepiekrīt.

Foto: Vida Press

Jaunā biogrāfiskā grāmata “Meklējot brīvību” jau kļuvusi par bestselleru. Tās autori ir žurnālisti Omids Skobijs un Kerolaina Duranda. Grāmatā vairākkārt runāts arī par Harija un viņa brāļa savstarpējām attiecībām, kā arī ar attiecibām ar tēvu.  

Foto: Mirrorpix / Vida Press

Šonedēļ Skobijs kādā no intervijām izteicies, ka Čārlzs “klusībā esot atbalstījis” Meganas lēmumu iesūdzēt tiesā britu laikrakstu.

Megana ar vīra prinča Harija atbalstu iesūdzējusi tiesā “Mail on Sunday” un “Mail Online” īpašniekus “Associated Newspapers Limited” par piecām publikācijām, kurās publicēti citāti no privātas ar roku rakstītas vēstules tēvam 2018. gadā.

Foto: CAMERA PRESS/TSPL / Vida Press

Megana uzskata, ka tēva lēmums publiskot vēstuli bijis privātuma un autortiesību pārkāpums.

Skobija un Durandas grāmata arīdzan mudina domāt, ka princis Čārlzs savu sabiedrisko tēlu vērtē augstāk par attiecībām ar dēliem.

Grāmatā apgalvots, ka Harijs juties “sarūgtināts”, ka viņam ar sievu bijis jāpaliek ēnā, piekāpjoties citu karaliskās ģimenes pārstāvju priekšā.

Sarunā ar “True Royalty TV” Skobijs norādīja: “Kas ir interesanti, un es to pamanīju atkal un atkal, viņam [Čārlzam] bieži bija simpātijas pret šo pāri, bet viņš pārāk baidījās to paust skaļi vai kaut ko darīt.”

“Viņš klusībā atbalstīja Harija un Meganas lēmumu iesūdzēt “Mail on Sunday” par vēstules publicēšanu – bet vai viņš pauda publisku atbalstu? Nē.”

Grāmatā teikts: “Čārlzs ir ārkārtīgi koncertējies uz savu publisko tēlu un bija laiks, kad Harijs jutās, ka tas viņam ir svarīgāks par visu.”

Čārlzam tuvi cilvēki gan šos apgalvojumus nolieguši, kā “pilnībā nepatiesus”.

Citi šobrīd lasa

Ko mēs varam mācīties no 1918. gada nāvējošā otrā viļņa 3
No izmiršanas, iespējams, izdevies saglābt vienu no apdraudētākajām dzīvnieku sugām
Sāra Džesika Pārkere dēla 18. dzimšanas dienā padalās ar retām fotogrāfijām… viņš ir tik līdzīgs tētim!
Pievienot komentāru

Джоли пошла на новые меры, чтобы отсудить детей у Питта

Стало известно, почему Меган отказалась от поездки в Великобританию