Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Šineida O'Konora pērn pievērsās islāmam. (Foto: WENN.com/Vida Press)

Šineida O’Konora visbeidzot atvainojas, ka nosaukusi baltos cilvēkus par “pretīgiem” 2

Slavenības
2019. gada 10. septembrī 06:41 2019. gada 10. septembrī 06:41
  Jauns.lv
Visbeidzot īru dziedātāja Šineida O’Konora atvainojusies par saviem agrāk pateiktajiem vārdiem, kuros kritizēja visus baltos cilvēkus un tos, kuri nav islāmticīgi. Viņa to esot pateikusi dusmu uzplūdā, kad jutusies nevesela…

Šineida O'Konora 2018. gadā. (Foto: PA Wire/PA Images)

Skandalozā īru dziedātāja Šineida O’Konora aizvadītajā gadā pieņēma islāmu un sāka sevi dēvēt vārdā Šuhada Davita. Tā paša gada novembrī viņa publiski nopēla visus baltādainos cilvēkus, apliecinot, ka vairs nekad nevēlas “pavadīt laiku kopā ar baltajiem cilvēkiem”. Šineida visus baltos cilvēkus, kas turklāt nav atklājuši sev islāmu, klaji un rupji nosauca par “pretīgiem”.  Lūk, dziedātājas vēstījums sociālajos tīklos, kas tapis aizvadītā gada nogalē:

Prinsa komponētā superhita “Nothing Compares 2 U” izpildītāja skandalozu slavu izpelnījās jau 1992. gadā, kad šova “Saturday Night Live” uzstāšanās laikā TV kameru priekšā saplēsa pāvesta Jāņa Pāvila II fotogrāfiju. Šādi dziedātajā protestēja pret bērnu seksuālu izmantošanu katoļu baznīcas aizsegā.

2014. gadā Šineida O'Konora bija pārliecināta kristiete. (Foto: AP/Scanpix)

O’Konoras pērn izteiktie komentāri par riebumu pret baltādainajiem cilvēkiem izpelnījās plašu sabiedrības nosodījumu. Daudzi dziedātāju nodēvēja par “apkaunojumu visai Īrijai”, kā arī ierosināja mūziķei “meklēt palīdzību”.

Šineida O'Konora "Positivus" festivālā Salacgrīvā 2009. gadā. (Foto: REUTERS/SCANPIX)

Nepilnu gadu pēc savas rases nozākāšanas Šineida gatava ņemt savus vārdus atpakaļ. 52 gadus vecā mūziķe viesojās Īrijas TV šovā “Late Night Show”, kur izpildīja savu populārāko hitu un stāstīja par savu pievēršanos islāmticībai. Dziedātajā bija ģērbusies kliedzoši sarkanā tērpā un viņas galvu sedza lakats, ko austrumu zemēs pieņemts dēvēt par hidžābu.

“Man bija tik daudz aizspriedumu par islāmu,” atzīst O’Konora. Korāna lasīšana esot palīdzējusi viņai “saprast, ka esmu mājās, ka visu savu dzīvi esmu bijusi muslima. Islāms ir domāšanas veids.”

Pēc viesošanās TV šovā dziedātāja izplatījusi publisku atvainošanos par saviem pērnā gada izteikumiem. O’Konora atzīstas, ka aizvainojošās piezīmes pateikusi dusmu uzplūda, turklāt laikā, kad jutusies nevesela. Tagad viņa atvainojas visiem, kurus sāpinājusi. Viņas vārdi neesot bijuši patiesi ne tad, nedz arī ir tagad.

Saistītās ziņas

Pēc pievēršanās islāmam Šineidai O’Konorai derdzoties visi baltie cilvēki 4
Nomāktā Šineida O’Konora pieņēmusi islāmu un nomainījusi vārdu 13
Šineida O’Konora nosauc Kardašjanu ļoti rupjā vārdā 15

Daudzi fani pieņēmuši Šineidas O’Konoras atvainošanos. Viņi apsveikuši, ka dziedātāja nākusi pie prāta un atvainojusies par saviem izteikumiem. Turpretī viņas viesošanās TV šovā dažādi vērtēta.

Bet te atsauksmes par viesošanos TV šovā:

Citi šobrīd lasa

Tūkstotis zobu, beigta haizivs un pie sliekšņa pamests mazulis - ārzemju zvaigznēm ir tiešām traki fani
Danas Dombrovskas pirmā intervija pēc atgriešanās Rīgā: "Es uzreiz noticu, mīlu, ļaujos..."
“Viņi izpostīja manu dzīvi,” – Billija Ailiša uz skatuves apraudas par interneta troļļu uzbrukumiem
Skatīt visus komentārus

Теперь официально: Агата Муцениеце заявила о разводе с Павлом Прилучным

Дочь Заворотнюк поделилась кадрами отдыха в Италии