Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Mīlīgi FOTO: princese Šarlote sāk skolas gaitas kopā ar brāli

Slavenības
6. septembrī 14:14 2019. gada 6. septembrī 14:14
Jauns.lv
Četrus gadus vecā britu princese Šarlote sākusi gaitas sākumskolā. Vecāki savai meitai izvēlējušies to pašu skolu, kurā jau mācās Šarlotes vecākais brālis princis Džordžs (6). Uz pirmo skolas dienu Šarlote un Džordžs devušies kopā, abu savu vecāku pavadīti.

Pirms došanās uz skolu princis Džordžs un princese Šarlote iepozēja mīlīgai fotogrāfijai pie savām mājām –  Kensingtonas pils. “Kembridžas hercogs un hercogiene ir ļoti priecīgi dalīties ar šo prinča Džordža un princeses Šarlotes fotogrāfiju, kas šorīt uzņemta pie Kensingtonas pils,” rakstīts pils oficiālajā paziņojumā. Tajā arī paskaidrots, ka Viņu karaliskās augstības nofotografētas īsi pirms došanās uz Tomasa skolu Batersijas rajonā Londonā.

Pirms savas pirmās skolas dienas mūžā princese Šarlote pozē kopā ar lielo brāli Džordžu… (Foto: CAMERA PRESS/ROTA / Vida Press)

Džordžam šis ir jau trešais mācību gads privātskolā, kur viena mācību gada maksa vecākiem izmaksā 23 000 dolāru, savukārt princesei Šarlotei - pati pirmā skolas diena viņas mūžā.

…un tā savā pašā pirmajā skolas dienā 2017. gada septembrī fotogrāfiem pozēja princis Džordžs ar tēti. (Foto: CAMERA PRESS/ROTA / Vida Press)

Abi britu monarhijas mantinieki fotogrāfijā izskatās priecīgi un plati smaida. Lielais brālis gādīgi aplicis roku mazajai māsai, un arī Šarlote apskāvusi brāli. Tā vien šķiet, ka princese nevar vien sagaidīt lielo brīdi, kad pirmo reizi dosies uz skolu.

Brālis ar māsu dodas uz skolu. (Foto: ALPR/AdMedia / SplashNews.com/ Vida Press)

Džordža un Šarlotes apmeklētajā skolā audzēkņiem jānēsā skolas forma, un arī karaliskās atvases šajā ziņā nav izņēmums. Mamma hercogiene Ketrīna matus mazajai princesei bija saņēmusi zirgastē, ko rotājusi ar nelielu tumši zilu bantīti. Kā zināms, arī hercogiene Ketrīna pirms kāda laika bija iecienījusi samta lentes dienās, kad izvēlējās matus siet zirgastē.

Princese Diāna pavada dēlus Viljamu un Hariju uz skolu 1989. gadā. (Foto: Vida Press)

Skolā princis un princese ieradās pie rokas saviem vecākiem Kembridžas hercogienei Ketrīnai un princim Viljamam. Šarlote gāja pie rokas mammai, un ik pa laikam ar rociņu bikli pārbaudīja savu zirgastē saņemtos matus, savukārt Džordžs gāja pie rokas tētim. Pie skolas ar audzēkņiem personīgi sasveicinājās direktore Helēna Haslema, kura vispirms sniedza roku Džordžam, kuram jau skolas gaitas ir pazīstamas, bet pēc tam princesei, kurai šis būs pirmais mācību gads.

Tā Šarlotei pirmajā dienā uz skolu tomēr drošāk. (Foto: CAMERA PRESS/ROTA / Vida Press)

Pirms trīs gadiem, kad princis Džordžs uzsāka pirmās skolas gaitas, viņu uz skolu pavadīja tikai tētis. Tolaik hercogiene Ketrīna bija pirmajās grūtniecības nedēļās ar trešo bērnu princi Luisu un cieta no spēcīgas grūtniecības toksikozes, kā rezultātā nevarēja pavadīt dēlu šajā tik nozīmīgajā dienā.

Citi šobrīd lasa

"Viņš bija liels cilvēks, liela personība" - LNSO direktore Indra Lūkina dalās atmiņās par draugu Andreju Žagaru
Sievietei, kura dzemdējusi 44 (!) bērnus, liegts radīt vēl pēcnācējus 12
VIDEO: Igaunijas ceļu policija internetā dalās ar kolēģa neveiklu misēkli saspringtā situācijā
Pievienot komentāru

Светлана Лобода отметила 37-й день рождения в компании Тилля Линдеманна

Новая возлюбленная занятого на работе Шепелева взяла на себя заботы о его сыне от Фриске