Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Kad jaunais Latvijas prezidents ieradās Dzintaru koncertzālē, teju soli solī kopā ar viņu pārvietojās Levita padomniece tiesiskuma un Eiropas Savienības tiesību politikas jautājumos, Valsts prezidenta padomnieku biroja vadītāja Irēna Kucina. (Foto: Aculiecinieka)

Egils Levits un prezidenta padomniece neslēpj tuvās attiecības

Slavenības
2019. gada 23. augustā 05:25 2019. gada 23. augustā 05:25
  Žurnāls "Kas Jauns"
Pirms vairāk nekā mēneša Latvijas Valsts prezidenta amatā stājās Egils Levits. Viņš jau kopš pirmajām prezidentūras dienām aktīvi iesaistās saviesīgajā dzīvē. Prezidents apmeklēja arī festivāla "Summertime – aicina Inese Galante 2019" noslēguma koncertu Jūrmalā. Un, kā raksta žurnāls "Kas Jauns", šajā pasākumā no Levita teju ne soli neatkāpās viņa padomniece.

Festivālā "Summertime – aicina Inese Galante 2019" Levits nevairījās nedz fotografēties, nedz pārmīt kādu vārdu ar festivāla apmeklētājiem. Uz šo festivālu ieradās arī eksprezidenti Valdis Zatlers un Raimonds Vējonis ar savām kundzēm, taču Latvijas pirmā lēdija – Andra Levita – vīram blakus nebija.

Kad jaunais Latvijas prezidents ieradās Dzintaru koncertzālē, teju soli solī kopā ar viņu pārvietojās Levita padomniece tiesiskuma un Eiropas Savienības tiesību politikas jautājumos, Valsts prezidenta padomnieku biroja vadītāja Irēna Kucina.

Kā raksta žurnāls "Kas Jauns", padomnieces uzvedība bija ieturēta un neuzkrītoša. Vakara gaitā viņa ne reizi vien pietuvojās prezidentam, abi satvēra viens otra roku, kā arī ik pa brīdim ieskatījās viens otra acīs un pārmija dažus vārdus. Un arī oficiālajā afterparty, uz kuru varēja ierasties tikai aicinātie viesi, Kucina teju vienmēr atradās netālu no prezidenta.

Foto: Aculiecinieka

Kā Kucina iemantojusi tādu īpašu Levita uzticību, kāda ir abu īpašā saikne, ko par Kucinu stāsta viņas deklarācija un daudz vairāk foto no Levita un viņa padomnieces kopābūšanas festivālā "Summertime – aicina Inese Galante 2019" lasiet un lūkojiet šīs nedēļas žurnālā "Kas Jauns"!

Citi šobrīd lasa

"Ar neatlaidību un darbu iespējams sasniegt daudz," - latviete Rūta iekarojusi vietu britu kinobiznesā
Kur vēl lieti noder lūpu balzams?
Dēls atklāj baisus faktus par Rīgā - Tallinas ielā - bojā gājušo māti. Iespējams, notikusi slepkavība 6
Tēmas: Egils Levits

Пластический хирург прокомментировал визит к нему Ксении Собчак

61-летняя Мадонна и ее 25-летний бойфренд не скрывали чувств на публике