Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
“Domājot gan par dziesmas mūziku, gan vārdiem, es vadījos pēc sena krievu teiciena “Esi vienkāršāks, un tad arī cilvēki tev paši nāks pretī!” saka grupas solists Andris Freidenfelds. (Foto: no izdevniecības Rīgas Viļņi arhīva)

“Labvēlīgais tips” rada dziesmu jaunajam pašmāju komēdijseriālam 2

TV
12. februārī 11:33 2019. gada 12. februārī 11:33
Jauns.lv
Pirmdien, 11. februārī, telekanālā TV3 pirmizrādi piedzīvoja jaunais pašmāju komēdijseriāls “Radiņi”. Tā tituldziesmu "Taciņa" īpaši seriālam radījusi grupa “Labvēlīgais tips”.

Jaunais pirmdienas vakaru komēdijseriāls “Radiņi” pirmizrādi TV ekrānos piedzīvoja 11. februārī.

"Radiņi" solās būt jautrs, pārpratumu un komisku situāciju piesātināts ģimenes seriāls, liekot smieties gan lieliem, gan maziem. Īpaši seriālam “Radiņi” grupa “Labvēlīgais tips” radījusi tituldziesmu “Taciņa”,  kas veidota, iedvesmojoties no seriāla stāsta - draudzīgā, ģimeniskā un vasarīgi saulainā noskaņā.

Grupas solists Andris Freidenfelds ir pārliecināts, ka dziesma iemieso “Labvēlīgā tipa” vērtības -  tā ir cilvēcīga un humoristiska.

“Domājot gan par dziesmas mūziku, gan vārdiem, es vadījos pēc sena krievu teiciena “Esi vienkāršāks, un tad arī cilvēki tev paši nāks pretī!”, tādēļ ļoti ceru, ka arī seriāla skatītāji un dziesmas klausītāji “noķers” šo sajūtu. Dziesma piedzīvoja pirmatskaņojumu mūsu koncertā 31. decembrī – lai arī tas bija pilnīgs jaunums, cilvēki pie tās atplauka un pat steidzās dziedāt līdzi!”

Skatoties seriālu, skatītāji atpazīs arī vairākas klausītāju iemīļotas dziesmas no plašā “Labvēlīgā tipa” repertuāra, kā arī skatītājus sagaida jaunas, speciāli seriālam “Radiņi” rakstītas melodijas.

Dziesmas “Taciņa” melodiju radīja Andris Freidenfelds, Ģirts Lūsis un Normunds Jakušonoks, bet tekstu – Andris Freidenfelds. Dziesma ierakstīta “Labo ierakstu studijā” sadarbībā ar Lotaru Lodziņu un Jāni Kalvi.

Citi šobrīd lasa

FOTO: Igaunijas prezidente Kersti Kaljulaida maina savu stilu 81
Vingrinājumi, kas samazina diabēta risku 2
Brīvdienās laiks kļūs vēsāks; sinoptiķi prognozē, ko varam gaidīt pēc Lieldienām 2
Skatīt visus komentārus

Принцесса Евгения и королева Елизавета II раздали деньги подданным

Логово маньяка-расчленителя: раскрыты обстоятельства шокирующего убийства в Москве