Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
„O!Kartes akadēmijas” labdarības koncertā uzvar Ivars un Aisha

„O!Kartes akadēmijas” labdarības koncertā uzvar Ivars un Aisha

Izklaide
2010. gada 5. aprīlī 16:23 2010. gada 5. aprīlī 16:23
 
Sirsnīgajā un emocionālajā Lieldienu „O!Kartes akadēmijas” labdarības koncertā, kur jaunieši uzstājās duetos ar Latvijas izcilākajiem mūziķiem, tika saziedoti 35 638 lati.

Koncerts bija ļoti emocionāls, un dalībnieki no visas sirds vēlējās palīdzēt tām ģimenēm, kuras jau dienām nav ēdušas. Dziesmā vienojās virkne populāru mūziķu, tostarp arī Liene Šomase, Andris Ērglis un Olga Rajecka.

­ Lieldienu labdarības koncerts tika rīkots, lai palīdzētu tām latviešu ģimenēm, kurām trūkst līdzekļu ikdienas iztikai un koncerta laikā skatītāji balsojot par savu favorītu, varēja ziedot projektam „Paēdušai Latvijai”.

Par labdarības koncerta uzvarētāju kļuva Ivars Galiņš, kurš uz skatuves kāpa kopā ar "Eirovīzijas" dziesmu konkursa šā gada Latvijas pārstāvi Aishu jeb Aiju Andrejevu.

Atgādinām, ka šīs svētdienas koncertā šova dalībnieki uzstājās kopā ar Latvijas mūzikas izcilākajām zvaigznēm - Nikolajs uzstājās duetā ar leģendāro dziedātāju Olgu Rajecku, Samanta dziedāja kopā ar neatvairāmās balss īpašnieku Niku Matvejevu, savukārt Mārtiņš svētdienas koncertā uz skatuves kāpa kopā ar dziedātāju Jenny May jeb Maiju Stuģi. Mareks uzstājās duetā ar LNT šova "Dziedošās ģimenes" uzvarētājiem - Vītolu ģimeni, savukārt Anna piepildīja savu sapni un bija uz vienas skatuves ar karstasinīgajiem Riču ģimenes puišiem. Evija uzstājās duetā ar mūziķi Andri Ērgli, kamēr Saipo savu talantu rādīja līdzās grupas "Dzelzs vilks" solistam Jurim Kaukulim.

Katram "O!Kartes akadēmijas" dalībniekam bija īpašs labdarības numurs. Skatītāji, tāpat kā līdzšinējos lielajos svētdienas koncertos, varēja zvanīt un atbalstīt savus favorītus, taču šoreiz maksa par zvanu bija 1 Ls un visi koncerta laikā iegūtie līdzekļi tiek ziedoti pārtikas bankai "Paēdušai Latvijai". Pašlaik izsalkums moka vismaz 15 000 Latvijas ģimeņu. Pateicoties „O!Kartes akadēmijas” skatītāju atsaucībai, un viņu saziedotajiem vairāk nekā 35,5 tūkstošiem latu, būs iespējams palīdzēt 4192 izsalkušām ģimenēm.

Šo pirmdienu dalībnieki var pavadīt mierīgu sirdi, jo ierastā izbalsošana vakarā nenotiks. Tādējādi nevienam no šova censoņiem „ O!Kartes Akadēmijas” pamest nenāksies.

Šīs nedēļas uzvarētāju priekšnesums

Inta Mengiša/Foto: Mārtiņš Purviņš, LNT

­­

Citi šobrīd lasa

Ikšķiles novada deputāti vēršas pie Dieva, lai Satversmes tiesā panāktu reģionālās reformas atcelšanu
Sestdien Latvijā atklāti 567 Covid-19 gadījumi, bet miruši vēl 17 sasirgušie
"Es nebiju tas spicākais zīmulītis kastītē," - kas ir šovbiznesa zvaigžņu iecienītais zobārsts Raivis Sietnieks
Pievienot komentāru

Ветеринар, организатор свадеб или похорон: кем звезды хотели стать в детстве

Анастасия Волочкова показала себя в тесном купальнике на фоне иконы