Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Leons un Elizabete apprecas! Seriāla „UgunsGrēka” devītās sezonas noslēguma sērijas aizkulišu FOTO 69

Izklaide
2013. gada 5. jūnijā 11:14 2013. gada 5. jūnijā 11:14
Ilgi gaidītais brīdis ir klāt! Latvijas skatītākā seriāla „UgunsGrēks” galveno varoņu – Leona un Elizabetes – kāzu dienas datums beidzot ir nolikts! Viesnīcu pārņems īsts svētku drudzis, bet, ar ko beigsies kāzas, varēs redzēt seriāla 9. sezonas noslēguma sērijā. Tikmēr kasjauns.lv piedāvā ieskatīties filmēšanas aizkulisēs.

Tādi izskatās Leons un Elizabete kāzu dienā!

Jau 20. jūnijā TV skatītāji redzēs seriāla „UgunsGrēks” galveno varoņu – Elizabetes un Leona - laulību ceremoniju Bīriņu pils lapenē! Īpašais un krāšņais notikums iepriecinās visus seriāla cienītājus, jo tie nepacietīgi vērojuši abu varoņu attiecības vairāk nekā četras sezonas. Tās aizsākās 4. sezonā, kad Elizabete ieradās Pētersonu viesnīcā un kļuva par Leona meitas Ievas mājskolotāju. Līdz pat šai sezonai abu attiecības bija gan ērkšķiem caurvītas, gan rožlapiņām kaisītas. Teju visi seriāla varoņi parūpējās, lai viņu starpā netrūktu intrigas, kaislības, strīdi un šokējoši brīži.

Elizabetes lomas atveidotāja Maija Doveika atzīst: „Šajos gados kopā ar Leonu bija tik daudz kas izdzīvots, ka, stāvot Bīriņu pils lapenē, mācītāja priekšā, iestājās apjukums – vai esmu dzīvē vai seriālā!” Savukārt Leons jeb aktieris Ģirts Ķesteris piebilst: „Leons bija pelnījis būt laimīgs!”

Seriāla varoņi būs parūpējušies, lai kāzu diena 20.jūnijā būtu balta, skaista un pārsteigumiem bagāta. Visi Latvijas skatītāji varēs vērot, kā Elizabete greznā, baltā kleitā zem rokas savam tēvam, advokātam Jānis Ziemelim dosies pie altāra, kur viņu satraukts gaidīs Leons. Viņiem pa priekšu dosies Elizabetes dēliņš Augusts ar draudzeni Ritu. Un, protams, kā gan bez viesiem! Būs sapulcējušies visi seriāla varoņi – Mildiņa, Mieriņš, Signe un Olafs, arī Leona dvīņubrālis Fēlikss, kurš uz kāzām būs ieradies ar zilu aci. Diez, par ko viņš to izpelnīsies?! Viss atklāsies seriāla noslēguma sērijā!


Kasjauns.lv/Foto: TV3 publicitātes foto

Citi šobrīd lasa

VIDEO: Jūlijs Krūmiņš uz tiesu ierodas "noskūtiem" matiem un plastmasas rokudzelžos 75
"Vismaz kaut kāda valdība": soctīkli mutuļo, apspriežot jauno premjeru Kariņu 28
Par komā guļošās pacientes izvarošanu Arizonā apcietināts mediķis 4
Skatīt visus komentārus

Шокирующее видео: лифт раздавил выходившего юношу

"Все у нас было!": Басков рассказал подробности романа с Волочковой