Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Ar Raimondu Bergmani par XXXL ceļojumiem

Tūrisms
19. septembrī 11:00 2019. gada 19. septembrī 11:00
Jauns.lv
“Ceļojumu Kušķis” 9. sērijā - profesionāls ceļotājs Aldis Kušķis un spēkavīrs, visu laiku labsirdīgākais aizsardzības ministrs, Raimonds Bergmanis diskutē par lielizmēra ceļojumiem.

"Ceļojumu Kušķis” 9. sērijā - Profesionāls ceļotājs Aldis Kušķis un spēkavīrs, visu laiku labsirdīgākais aizsardzības ministrs, Raimonds Bergmanis diskutē par lielizmēra ceļojumiem

  • Kā apsēsties lidmašīnā, ja esi ļoti liels cilvēks?
  • Kādas atrakcijas var sagādāt ekstrēmus piedzīvojumus?
  • No kā ceļojumā baidās pat spēkavīri?

Raidījums tapis Jauns.lv studijā sadarbībā ar Pasaules slavenāko ceļojumu zīmolu “National Geographic Journeys” kopā ar ceļojumu aģentūru “STAGINGS Travel Design”

«National Geographic» biedrība ir viena no pasaulē lielākajām bezpeļņas zinātniski izglītojošajām organizācijām, kura tic, ka zinātnes spēks, izpēte un stāstu stāstīšana var mainīt pasauli. «National Geographic» atspoguļo pasauli savos žurnālos, televīzijas programmās, filmās un no 2016. gada arī speciāli veidotos mazu grupu ceļojumos “National Geographic Journeys” , kuros savas zināšanas iegulda pasaules labākie ceļojumu pasaules redaktori, žurnālisti un fotogrāfi.

STAGINGS Travel Design” ir pieredzes bagātākā individuāli izstrādātu ceļojumu tūrisma aģentūra Latvijā. Kopš 2016. gada pieejama lielākā kultūras ceļojumu galamērķu kolekcija www.stagings.com un kopš 2019. gada “STAGINGS” piedāvā Latvijas pieredzējušākajiem ceļotājiem iespēju pievienoties “National Geographic Journeys” ekspedīcijām visā pasaulē.

Citi šobrīd lasa

Ar tīrību sevi neapgrūtina: slavenas sievietes, kurām nepatīk mazgāt matus 2
VIDEO: kaila "Instagram" modele no sava dzīvokļa aizbiedē bruņotu laupītāju 4
Izskan jauna informācija par Zavorotņukas paralīzi 1
Pievienot komentāru

«Началось. Секреты, понимаешь ли!»: Лиза и Гарри Галкины поссорились с отцом

Евгений Петросян прокомментировал новость о своей свадьбе