Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Ar Raimondu Bergmani par XXXL ceļojumiem

Tūrisms
19. septembrī 11:00 2019. gada 19. septembrī 11:00
Jauns.lv
“Ceļojumu Kušķis” 9. sērijā - profesionāls ceļotājs Aldis Kušķis un spēkavīrs, visu laiku labsirdīgākais aizsardzības ministrs, Raimonds Bergmanis diskutē par lielizmēra ceļojumiem.

"Ceļojumu Kušķis” 9. sērijā - Profesionāls ceļotājs Aldis Kušķis un spēkavīrs, visu laiku labsirdīgākais aizsardzības ministrs, Raimonds Bergmanis diskutē par lielizmēra ceļojumiem

  • Kā apsēsties lidmašīnā, ja esi ļoti liels cilvēks?
  • Kādas atrakcijas var sagādāt ekstrēmus piedzīvojumus?
  • No kā ceļojumā baidās pat spēkavīri?

Raidījums tapis Jauns.lv studijā sadarbībā ar Pasaules slavenāko ceļojumu zīmolu “National Geographic Journeys” kopā ar ceļojumu aģentūru “STAGINGS Travel Design”

«National Geographic» biedrība ir viena no pasaulē lielākajām bezpeļņas zinātniski izglītojošajām organizācijām, kura tic, ka zinātnes spēks, izpēte un stāstu stāstīšana var mainīt pasauli. «National Geographic» atspoguļo pasauli savos žurnālos, televīzijas programmās, filmās un no 2016. gada arī speciāli veidotos mazu grupu ceļojumos “National Geographic Journeys” , kuros savas zināšanas iegulda pasaules labākie ceļojumu pasaules redaktori, žurnālisti un fotogrāfi.

STAGINGS Travel Design” ir pieredzes bagātākā individuāli izstrādātu ceļojumu tūrisma aģentūra Latvijā. Kopš 2016. gada pieejama lielākā kultūras ceļojumu galamērķu kolekcija www.stagings.com un kopš 2019. gada “STAGINGS” piedāvā Latvijas pieredzējušākajiem ceļotājiem iespēju pievienoties “National Geographic Journeys” ekspedīcijām visā pasaulē.

Citi šobrīd lasa

VIDEO: pēc spēcīgajām lietavām applūdušas vairākas Rīgas ielas 10
VIDEO: pāri sliedēm vai piesmeltām kurpēm – moderno LU Akadēmisko centru no studentiem šķir milzīga peļķe 3
VIDEO: "Ei, izlaidiet mani!" nelaiķa pēdējā vēlēšanās bērēs uzjautrina sērojošos tuviniekus 2
Pievienot komentāru

Как «плод изнасилования» Захара Джоли-Питт превратилась в самого сильного члена семьи 1

Директор Моисеева показал, в каких условиях живет музыкант после инсульта