Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Vecais pāris, kuri nesen Indijā kļuva par vecākiem dvīnītēm, cīnās par savām dzīvībām 6

Pasaulē
2019. gada 17. septembrī 13:10 2019. gada 17. septembrī 13:10
  Jauns.lv
Jeramati un Radža nesen kļuva par vecākiem dvīnītēm, lai gan abiem jau ir krietni pāri 70. Ja ar jaundzimušajiem viss ir kārtībā, tad laulātais pāris šobrīd atrodas intensīvās terapijas aprūpē, kur cīnās par savām dzīvībām.

Mangamaja Jeramati ir 74 gadi, bet Radža Rao - 78. 5.septembrī viņi pirmo reizi kļuva par vecākiem. Viņu dvīnes tika ieņemtas izmantojot mākslīgo apaugļošanu un pasaulē nāca ar ķeizargriezienu, kas tiek uzskatīta par ierastu dzemdību metodi šādos gadījumos. Meitenītes piedzima veselīgas un pēc pilnas iznēsāšanas, taču gados vecie vecāki no Indijas šobrīd nav vislabākajā stāvoklī.

Mangamaja Jeramati ir 74 gadi un viņa 5. septembrī dzemdēja dvīnes. (Foto: India Photo Agency / SWNS)

Kopš dzemdībām 74 gadus vecā Jeramati atrodas intensīvās aprūpes nodaļā. Ja sieviete būtu jaunāka, tas nebūtu noticis. Ārsts, kurš uzraudzīja grūtniecību, paziņoja, ka viņam netika ziņots par Jeramati patieso vecumu. Dakterim ziņoja, ka viņai esot tikai 60 gadi.

78 gadus vecais Radža Rao pirmo reizi kļuva par tēvu. (Foto: Ekrānuzņēmums)

Kamēr Jeramati cīnījās par dzīvību, dvīnīšu tēvs uzreiz pēc dzemdībām sāka aktīvi runāt ar presi. Lepojās ar to, ka tagad viņi ir laimīgākais pāris uz zemes. Šādu spriedzi Radža neizturēja un piedzīvoja sirdslēkmi. Nākamajā dienā arī viņš nonāca intensīvajā aprūpē.

"Mēs esam neticami laimīgi," dažas stundas pēc bērnu nākšanas pasaulē vietējiem medijiem pavēstījis sievietes vīrs Sitarama Radža Rao.

"Nekas nav mūsu rokās. Notiks tieši tas, kam ir jānotiek. Viss ir dieva rokās," sacīja vīrietis, atbildot uz jautājumu par to, kurš rūpēsies par bērniem, ja nu pēkšņi ar abiem vecākiem kaut kas notiks zināmā vecuma dēļ.

Ar jaundzimušajām dvīnītēm viss ir kārtībā. (Foto: India Photo Agency / SWNS)

Ārsti neatklāj sīkāku informāciju par pāra veselības stāvokli, taču atzīmēja, ka abu veselības stāvoklis ir stabils.

Jaunajiem vecākiem bērni bija īpaši svarīgi, jo, dzīvojot savā ciemā, viņi nereti izjutuši citu cilvēku nosodījumu par to, ka viņiem nav pēcnācēju.

"Mēs mēģinājām vairākkārt un apmeklējām neskaitāmus ārstus," pēc dzemdībām norādīja jaunā māmiņa, atklājot, ka šis ir laimīgākais laiks viņas mūžā.

Zināms, ka 2016.gadā vēl kāda indiete 70 gadu vecumā dzemdēja zēnu.

Citi šobrīd lasa

Lēto drēbju drīz vairs nebūs? Jaunā paaudze revolucionāri maina apģērbu industriju 3
Tāda apskaužama dzīve. Saruna ar "Sirmais. Kulta ēdieni" producenti Ilzi Lasmani-Broži
Kā rīkoties, ja grib par mantošanu vienoties ar sievu 1
Tēmas: Indija
Skatīt visus komentārus

Герцогиня Меган обратилась в полицию: она чувствует себя в опасности в новом доме

«Это Rolls-Royce стоит?»: Галкин в ролике с дочерью случайно засветил машину Примадонны