Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Londonas namā sadedzis 23 gadus vecs sīriešu bēglis, kurš pirms nāves sūtījis sirdi plosošas ziņas

Ārzemēs
2017. gada 15. jūnijā 20:14 2017. gada 15. jūnijā 20:14
  Kasjauns.lv
Apsekojot izdegušo daudzstāvu ēku "Grenfell Tower", atrastas vairāku cilvēku mirstīgās atliekas, taču identificēt varēs tikai sešus mirušos, šovakar vēsta BBC. Pārējo cilvēku līķi ir tiktāl sadeguši, ka personu identifikācija būtu ļoti grūta vai pat neiespējama.

Līdz šim zināms, ka traģiskajā ugunsnelaimē 24 stāvu namā Londonā dzīvību zaudējuši 17 cilvēki. Teju simts cilvēku atrodas slimnīcās, daudzi no viņiem ir smagā un ļoti smagā stāvoklī.

Angļu mediji vēsta, ka atrastie līķi ir pārogļojušies. Vienlaikus zināms, ka policija saņēmusi vairākus iesniegumus par bezvēsts pazudušiem cilvēkiem.

Šis 23 gadus vecais vīrietis nosaukts kā pirmais traģēdijas upuris. Muhameds atbēga no Sīrijas un Londonā studēja.

Policija arīdzan nosaukusi pirmo traģēdijā mirušo - tas ir migrants no Sīrijas, 23 gadus vecais Muhameds Alhadžali. Viņš mitis torņa 14. stāvā. Nelaimes laikā inženierzinātņu students apmēram 2 stundu garumā telefoniski sazinājies ar saviem draugiem Sīrijā.

Mirušais jaunietis bijis viens no tiem, kurš sadedzis, gaidot ierodamies glābējus. Panikas ieskauts, viņš atpalika no savas ģimenes - tobrīd katrs glābies, kā var.

Kā vēsta BBC, atsaucoties uz Muhameda draugu teikto, pirms nāves viņš esot pateicis ardievas, jo "uguns mani ir sasniegusi". Muhameda brālis Omars no ugunsgrēka izglābies.

Londonā bāzētā sīriešu solidaritātes grupa (tā arī izplatīja jaunieša attēlu) pavēstījusi, ka mirušais puisis uz Lielbritāniju devies, bēgot no kara, bet nu dzīvību zaudējis tieši bēgļu gaitās. Muhameda brālis medijiem paudis, ka "Lielbritānija nespēja viņu pasargāt". 

Jau ziņots, ka joprojām nav zināms iemesls, kādēļ sākās ugunsgrēks augstceltnē un kādēļ tā pa visu lielo māju izplatījās tādā ātrumā. Tagad noskaidrots, ka liesmas izcēlās "Grenfell Tower" ceturtajā stāvā.

Citi šobrīd lasa

Ciems Itālijā izmisīgi meklē iedzīvotājus: maksās ārzemniekiem, lai uz turieni pārvācas 7
Atklātībā nonācis Galkina un Pugačovas bērnu surogātmātes vārds
Visvairāk uztrauc situācija Rīgā, saka Perevoščikovs un uzskata: ierobežojumi jāpastiprina 14
Pievienot komentāru

Стал известен список претензий Меган к королевской семье

Сама на себя не похожа: Орбакайте не узнали в гостях у Пугачевой