Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Publiskoti Putina oficiālie ienākumi

Publiskoti Putina oficiālie ienākumi

Pasaulē
2011. gada 22. decembrī 11:52 2011. gada 22. decembrī 11:52
 
Krievijas prezidenta amata kandidātam Vladimiram Putinam, kurš patlaban ieņem premjerministra amatu, ir desmit bankas konti, kuros noguldīti 5 722 551,7 rubļi (96 711,12 lati).

Pēdējo četru gadu laikā Putins oficiāli nopelnījis 17,7 miljonus rubļu jeb aptuveni 300 000 latu.

Par to liecina publiskotie Centrālās vēlēšanu komisijas (CVK) dati par kandidāta ienākumiem.

Pēdējo četru gadu laikā Putina ienākumi, ņemot vērā viņa algu, peļņu no ieguldījumiem bankās un akcijām, kā arī militāro pensiju, ir 17,7 miljoni rubļu (300 000 latu).

Putina īpašumā ir 77,7 kvadrātmetru liels dzīvoklis Sanktpēterburgā, 1500 kvadrātmetru liels zemesgabals Maskavas apgabalā. Turklāt prezidenta kandidāts deklarējis arī garāžu Sanktpēterburgā, kā arī dzīvokli un garāžu, kas viņam nodoti beztermiņa lietošanā.

Valdības vadītāja īpašumā ir trīs Krievijā ražotas automašīnas - divi gazi un viena "Ņiva" -, kā arī automobiļa piekabe. Putinam arī pieder 230 atvērtās akciju sabiedrības "Bank Sanktpeterburg" akcijas.

Kandidāta laulātās draudzenes Ludmilas Putinas kontos ir vairāk nekā 8,3 miljoni rubļu, apliecināja CVK.

Vladimirs Putins kļuvis par pirmo oficiāli reģistrēto prezidenta amata kandidātu. Šim amatam viņu izvirzīja paša vadītā partija "Vienotā Krievija".

Lai piedalītos marta vēlēšanās, dokumentus CVK iesniedzis arī partijas "Taisnīgā Krievija" līderis Sergejs Mironovs, liberāldemokrāts Vladimirs Žirinovskis un komunists Genādijs Zjuganovs, kā arī partijas "Jabloko" pārstāvis Grigorijs Javļinskis.

CVK reģistrētas piecas vēlētāju iniciatīvas grupas, kas izveidotas uzņēmēja Mihaila Prohorova, bijušā Vladivostokas mēra Viktora Čerepkova, Irkutskas gubernatora Dmitrija Mezenceva, Orenburgas aktīvista Rinata Hamijeva un nereģistrētās partijas "Voļa" līderes Svetlanas Peunovas izvirzīšanas atbalstam.

Krievijas prezidenta vēlēšanas notiks 2012.gada 4.martā.

Kasjauns.lv/LETA/Foto: AFP/LETA

Citi šobrīd lasa

FOTO: nenoskaidroti huligāni Rīgā apzīmējuši tramvaju ar Ministru prezidentam Kariņam neglaimojošu grafiti 3
Pavļuts: pie normālas dzīves mēs neatgriezīsimies vismaz turpmāko pusgadu 25
Viņa publiski stāstīja par maksas rezidentūras ēnas pusi. Tagad RSU pret viņu ierosina disciplinārlietu, ka kavējusi studijas Covid-19 dēļ
Pievienot komentāru

«Все лучшее у меня позади»: Собчак в леопардовом купальнике обнажила ягодицы

«Аллочка стала моложе на 20 лет!»: Пугачева в модном наряде поздравила Добрынина 1