Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Amerikāņu mācītājs Bobs Larsons līdz šim apbraukājis pasauli, arī Latviju, izbļaujot no cilvēku dvēselēm velnu. Tagad viņš to var darīt no savām mājām, jo piedāvā sātanu izdzīt ar „Skype” palīdzību.

Rīgā bijušais sātana izdzinējs Bobs Larsons sācis velnu izdzīt caur Skype. FOTO. VIDEO

Sabiedrība
2014. gada 18. februārī 21:32 2014. gada 18. februārī 21:32
 
Pasaulslavenais nešķīsteņu izdzinējs, amerikānis Bobs Larsons, kurš pirms trīsarpus gadiem paviesojās Rīgā un velnus no cilvēku dvēselēm centās izdzīt gan „Jaunās paaudzes”, gan vasarsvētku dievnamos, nule paziņojis, ka sācis sātanu vajāt arī caur Skype. Bet tas nav bezmaksas pakalpojums…

2010. gada vasarā Bobs Larsons pēc harizmātiskās draudzes „Jaunā paaudze” uzaicinājuma viesojās Rīgā un tās dievkalpojumos nodarbojās ar mistisko un publikai diezgan pabaiso sātana izdzīšanas šovu. Toreiz Larsons paciemojās arī Saeimā, kur tikās ar „mācītāju partijas” deputātiem - Jāni Šmitu, Intu Feldmani un Daini Turlo. Toreiz no Larsona uzmanīties aicināja gan mediķi, gan tradicionālo kristīgo konfesiju pārstāvji, bet harizmātisko draudžu pārstāvji nespēja vien slavēt viņa apbrīnojamās spējas. Tikmēr vairums uz Larsona aktivitātēm noraudzījās ar neslēptu skepsi un ironiju.

Tagad vairs Latvijas iedzīvotājiem, kuri tic Larsona spējām, lai atbrīvotos no velna varas, vairs nebūs jāgaida, kamēr Larsons atkal aplaimos Dzintarjūras krastu. Protams, ja ir nauda. Par 295 eiro (aptuveni 215 eiro) viņš piedāvā stundu garu eksorcisma seansu ar Skype starpniecību.

ASV Arizonas štatā esošās Skotsdeilas evanģelikāļu draudzē kalpojošais mācītājs visus aicina izmantot šo unikālo iespēju, apgalvodams, ka savas kalpošanas laikā jau esot paspējis palīdzēt vairāk nekā 20 000 apsēstiem cilvēkiem atbrīvojies no velniem. Te jāteic, ka par klientu trūkumu viņam tā kā nenāktos sūdzēties, jo pēc Larsona pārliecības ar sātanu ir pārņemti 50% no planētas iedzīvotājiem.

Boba Larsona svētais bizness – velna izdzīšana, izmantojot modernās tehnoloģijas
Kasjauns.lv/Foto: ng.lv

Citi šobrīd lasa

Pēc uzvaras miljonus vērtajā antigēnu testu iepirkumā mainījies "Ekspress laboratorija" īpašnieku saraksts 8
Talsos domes vadībai alga palielināta pat par 450% 9
Kaspars Kambala atļauj sievai piedalīties erotiskā fotosesijā, bet pats pēc tam kļūst greizsirdīgs (FOTO 18+)
Pievienot komentāru

"Благодаря соцсетям знаешь, где жена": Галкин показал суперстильную Пугачеву в гламурном бутике

Губерниева пытались "выгнать" со сцены Comedy Club, но тот вновь решил пошутить о Бузовой и коньяке