16. jūlijā Rīgas zoodārzā paziņoja jauno tīģeru vārdus.

Jauno tīģeru vārdu paziņošana Rīgas zoodārzā

16. jūlijā Rīgas zoodārzā paziņoja jauno tīģeru vārdus.

Sabiedrība

FOTO: iepazīsties ar Safīru un Augusti! Rīgas zoodārza tīģerēni beidzot ieguvuši vārdus

Ziņu nodaļa

Jauns.lv

Rīgas Nacionālajā zooloģiskajā dārzā dzīvojošās Amūras tīģeru māsas šodien, 16. jūlijā, savā 7 mēnešu jubilejā oficiāli tikušas pie vārdiem – turpmāk tās sauks Safīra un Auguste.

FOTO: iepazīsties ar Safīru un Augusti! Rīgas zood...

No abām māsām Safīra izceļas ar savu draiskumu, zinātkāri un aktivitāti – viņa labprāt kaitina gan māsu, gan mammu. Savukārt Auguste ir mierīgāka un patstāvīgāka, kas ar piesardzību iepazīst pasauli sev apkārt.

ārdu izvēles process noritēja vairākos posmos – tajā iesaistījās gan rīdzinieki, gan tīģeru "krustvecāki" no uzņēmuma "Elektrum". Fināla posmā uzvarēja divi vārdi, kas izvirzījās priekšplānā ziedojumu balsojumā.

Ja vēlaties redzēt tīģerēnu trakulības klātienē, vislabāk to darīt lietainās un vēsās dienās. Tad Safīra un Auguste skrien, slīd pa slapjo zāli un spēlējas ar ūdeni.

Tēmas