foto: ZUMAPRESS.com/Scanpix
Krištopans netic uzņemto bēgļu integrēšanai ES
Sabiedrība
2024. gada 20. maijs, 08:28

Krištopans netic uzņemto bēgļu integrēšanai ES

Ziņu nodaļa

Jauns.lv/LETA

Neticam, ka tie bēgļi, kuri tiek uzņemti Eiropas Savienības (ES) valstīs, integrēsies, intervijā TV3 raidījumā "900 sekundes" teica partijas "Latvija pirmajā vietā" Saeimas deputāts Vilis Krištopans, kurš kandidē Eiroparlamenta vēlēšanās.

Runājot par partijas nostāju ES jautājumos, Krištopans norādīja, ka "esam par vecajām, labajām vērtībām, kad tika dibināta Eiropas Savienība". "Latvija pirmajā vietā" iestājas pret multikulturālismu, neticot, ka tie bēgļi, kas tiek uzņemti, integrēsies ES.

Paužot kritiku esošajai ES politikai, Krištopans norādīja, ka cilvēki neapzinoties, kas draudot Latvijai, ja tiks uzņemti bēgļi. Viņš sacīja, ka "būšot jāmaksā nauda", bēgļi neintegrēšoties, to liecinot citu valstu pieredze.

Tāpat Krištopans norādīja, ka liela kļūda ir lēmums aizliegt tirgot automašīnas ar iekšdedzes dzinējiem, sākot no 2035.gada. 

Krištopans arī pauda uzskatu, ka Eiroparlamenta deputātu sastāvs šajās vēlēšanās mainīšoties, piebilstot, ka nedrīkst pieļaut atkārtotu Eiropas Komisijas (EK) prezidentes Urzulas von der Leienas apstiprināšanu.

Eiroparlamenta vēlēšanas notiks jūnija sākumā.