foto: unsplash.com
Ventspilī atkritumu tvertnē atrasts miris bērniņš — Valsts policija lūdz iedzīvotāju palīdzību izmeklēšanā
112
2024. gada 15. maijs, 09:45

Ventspilī atkritumu tvertnē atrasts miris bērniņš — Valsts policija lūdz iedzīvotāju palīdzību izmeklēšanā

Ziņu nodaļa

Jauns.lv

Svētdien, 12.maija rīta pusē Valsts policijā saņemta informācija, ka Ventspilī, Bangu ielā 61, stāvlaukumā esošajā atkritumu konteinerā atrasts, iespējams, jaundzimušā – neiznēsāta bērna līķis. Valsts policijā par notikušo uzsākts kriminālprocess.

Valsts policijai noderētu sabiedrības sniegtā informācija. Valsts policija aicina atsaukties iedzīvotājus, kuriem ir informācija par sievietēm, kuras bijušas gaidībās, taču kurām šobrīd aprūpē nav zīdainis. Jebkura informācija ir noderīga izmeklēšanai un tiks pārbaudīta. Anonimitāti garantējam.

Aicinām atsaukties arī iedzīvotājus, kuri naktī no 11. uz 12.maiju atradās stāvlaukumā un var sniegt noderīgu informāciju par transportlīdzekļiem vai personām, kuras atradās šajā stāvlaukumā vai apkārtnē, kā arī automašīnu īpašniekus, kuru transportlīdzekļi ir aprīkoti ar videoreģistratoriem.

Iedzīvotājus aicinām informēt policiju, zvanot pa tālruņa numuru 110 vai sūtot informāciju un videomateriālus e-pastā kanc@kurzeme.vp.gov.lv

Šis nav pirmais gadījums šogad, kad Kurzemē atrod bērniņa līķi. 7.martā VP saņemta informācija, ka Dienvidkurzemes novada Grobiņas pagastā atkritumu poligona šķirošanas punktā atrasts jaundzimušas meitenītes līķis.