112
2024. gada 9. maijs, 21:20

FOTO, VIDEO: Grīziņkalnā izcēlies spēcīgs ugunsgrēks; notiek cilvēku glābšana

Ziņu nodaļa

Jauns.lv/LETA

Rīgā, Laboratorijas ielā ceturtdienas vakarā aizdegusies koka divstāvu ēka, paziņoja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD).

Spēcīga ugunsgrēka dzēšana Laboratorijas ielā Rīgā

Notikuma vietā dega dzīvojamās mājas otrais stāvs 150 kvadrātmetru (m2) platībā, pirmais stāvs 100 m2 platībā un jumts 320 m2 ...

gallery icon
10

Plkst. 20.41 ugunsdzēsēji glābēji saņēma izsaukumu uz Laboratorijas ielu Rīgā, kur saskaņā ar sākotnējo informāciju deg divstāvu koka ēka. 

No ēkas ugunsdzēsēji izmantojot autokāpnes, izglāba divus cilvēkus, bet vēl divus cilvēkus izglāba Valsts policijas nodarbinātie pirms VUGD ierašanās. 

Ugunsgrēka cieta divi cilvēki, kuri nodoti mediķiem, savukārt 13 cilvēki no ēkas evakuējās saviem spēkiem. 

Tika pārbaudītas arī blakus esošās dzīvojamās mājas, bet tajās sadūmojuma nebija un evakuācija nebija nepieciešama. Ugunsgrēka dzēšanas darbos piedalījās vairāk nekā 35 ugunsdzēsēji ar astoņām autocisternām un trīs autokāpnēm. 

Notikuma vietā dega dzīvojamās mājas otrais stāvs 150 kvadrātmetru (m2) platībā, pirmais stāvs 100 m2 platībā un jumts 320 m2 platībā, kā arī dega četras pagalmā esošās automašīnas 24 m2 platībā un blakus esošās mājas fasāde 100 m2 platībā.

Liesmas Grīziņkalnā (foto: "Facebook" / publiska grupa "Kaimiņu sarunas Avotu apkaimē")