foto: Ieva Čīka/LETA
Visplašākais Lieldienu ceļvedis visai Latvijai: kur un kā svinēt svētkus gan lielajās pilsētas, gan nelielajos lauku pagastos 
Lieldienu brīvdienās visā Latvijā piedāvā simtu simtiem pasākumu - visām gaumēm un noskaņojumiem.
Sabiedrība
2024. gada 27. marts, 11:33

Visplašākais Lieldienu ceļvedis visai Latvijai: kur un kā svinēt svētkus gan lielajās pilsētas, gan nelielajos lauku pagastos 

Elmārs Barkāns

Jauns.lv

Garajās Lieldienu brīvdienās svētku pasākumi notiek visās pilsētās un pagastos – gan lielajās koncertzālēs un katedrālēs, gan mazajos pagastu Tautas namos un bibliotēkās. Jauns.lv piedāvā visplašāko svētku pasākumu sarakstu – no piektdienas, 29. marta, līdz pirmdienai, 1. aprīlim.

Lai ērtāk orientētos plašajā Lieldienu pasākumu piedāvājumā, esam to sadalījuši septiņās sadaļās – “Rīga”, “Jūrmala un Pierīga”, “Kurzeme”, “Latgale”, “Sēlija”, “Vidzeme” un “Zemgale”. Pilsētnieki, dodoties pavasarīgā izbraucienā pie lauku radiem vai pie dabas, var piestāt pie pagastmājas un tur piedalīties jestrās svētku izdarības, bet laucinieki savu ierašanos pilsētā var pieskaņot arī kādam lielpasākumam.

foto: Edijs Pālens/LETA
Lieldienas - svētki visām gaumēm.

Izvēles visplašākās – sākot no sportiskiem zaķu skrējieniem un tautiskām izdarībām, un beidzot ar koncertiem un skaļām diskoballēm, kā arī svētku tirdziņiem. Daudzi arī vēlēsies apmeklēt svētku dievkalpojumus, un to sarakstus un laikus var meklēt konfesiju mājaslapās: luterāņiem – www.lelb.lv, katoļiem – www.katolis.lv, baptistiem – www.lbds.lv.

Nākamā lapa: Rīga