Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Ceturtdien un piektdien iespējami jauni nokrišņi, valsts austrumos var pastiprināties sals. (Foto: Andres Herrera)

Nedēļas otrajā pusē gaidāma stipra snigšana un sals

Sabiedrība
12. februārī 10:33 2024. gada 12. februārī 10:33
  Jauns.lv / LETA
Sinoptiķi vēsta, ka nedēļas sākums būs lietains, bet trešdien naktī un no rīta valsts austrumos iespējama stipra snigšana.

Lielākā atkala šīs nedēļas sākumā gaidāma Ziemeļvidzemē, kur gaisa temperatūra pārsvarā saglabāsies zem nulles, un ledus svaru kokos var palielināt vēlāk gaidāmā snigšana, brīdina sinoptiķi.


Pirmdien un otrdien laiks būs lietains, stiprākais apledojums gaidāms valsts ziemeļaustrumos. Vietām lietus pāries sniegā; trešdien naktī un no rīta valsts austrumos iespējama stipra snigšana.

Sagaidāms, ka lielākais ledus un sniega svars kokos sakrāsies Alūksnes novadā, bīstama situācija iespējama arī citviet Vidzemes ziemeļos un Latgales ziemeļaustrumos. Zem ledus un sniega svara koki var liekties un lūzt, iespējama arī vadu pārtrūkšana.

Ceturtdien un piektdien iespējami jauni nokrišņi, valsts austrumos var pastiprināties sals. Prognozes pagaidām ir mainīgas.

Visā valstī šonedēļ uz autoceļiem un ietvēm bieži veidosies apledojums. Stiprākie nokrišņi nedēļas pirmajā pusē gaidāmi Latgalē un Vidzemes austrumos.

Citi šobrīd lasa

Atklāti 8 produkti, ar kuru palīdzību samazināt augstu asinsspiedienu
Lielisks palīgs dārzā - kalcinētā soda. Kā to izmantot?
FOTO: teātra leģendu Uldi Dumpi ar sajūsmu sagaida bijušajā darbavietā
Pievienot komentāru