Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
12. februārī atcelti divi zīmola "Ecolines" reisi. (Foto: Ieva Leiniša/LETA)

Visā Latvijā pirmdien atcelti vairāki autobusu reisi

Sabiedrība
12. februārī 08:04 2024. gada 12. februārī 08:04
  Jauns.lv/LETA
Pirmdien visā Latvijas teritorijā atcelti vairāki autobusu reisi, liecina Autotransporta direkcijas (ATD) publiskotā informācija.

Sliktu laikapstākļu dēļ pirmdien, 12. februārī, ir atcelts zīmola "Ecolines" reiss Ezere-Ruba-Auce-Rīga, kas bija plānots plkst.6.50, kā arī reiss Rīga-Ventspils, kas plānots plkst.8.40, savukārt autobusu šofera trūkuma dēļ kompānija ir atcēlusi reisu Rīga-Smiltene-Gulbene-Balvi, kas plānots plkst.8.30.


Savukārt SIA "Latvijas sabiedriskais autobuss" šoferu trūkuma dēļ pirmdien ir atcēlusi sešus reisus - reisu Vārpa-Basi-Kuldīga, kas plānots plkst.7.15, reisu Brocēnu centrs-Saldus, kas plānots plkst.7.15, reisu Saldus-Blīdene-Kaķenieki-Biksti-Blīdene, kas plānots plkst.7.30, reisu Kuldīga-Skrunda, kas plānots plkst.7.35, reisu Skrunda-Kuldīga, kas plānots plkst.8.40, kā arī reisu Priedaine-Mežvalde, kas plānots plkst.9.30.

ATD ir vienotas valsts politikas realizētāja starptautisko pārvadājumu jomā, autotransporta komercpārvadājumu uzņēmējdarbības licencēšanā, kā arī sabiedriskā transporta plānošanā.

Citi šobrīd lasa

FOTO: teātra leģendu Uldi Dumpi ar sajūsmu sagaida bijušajā darbavietā
VIDEO: Jēkabpils novadā baļķvedējam izbirst baļķi; tajos ietriecās pretimbraucošais dīzeļdegvielas vedējs 1
Nezināšana, par kuru tagad iesmej visā Latvijā. Kā basketbolists Artūrs Žagars kļuva par hokejistu Žagariņu
Pievienot komentāru