112
2024. gada 31. janvāris, 17:32

VIDEO & FOTO: "Šņorējam uzreiz!" policisti Latgalē aiztur narkotiku dīlerus un atklāj iespaidīgu metamfetamīna ražotni

Jauns.lv

Šā gada janvāra vidū Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas pārvaldes darbinieki sadarbībā ar kolēģiem no Latgales reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas biroja un Speciālo uzdevumu bataljona, aizturēja trīs personu organizētu noziedzīgu grupu, kas nodarbojās ar metamfetamīna ražošanu, uzglabāšanu un realizēšanu lielā apmērā, vēsta Valsts policija.

Viens no vīriešiem tika aizturēts brīdī, kad no Daugavpils uz Rīgu transportēja metamfetamīnu, kas bija paslēpts viņa automašīnā zem būvgružiem.

Turpinot darbu, policisti Augšdaugavas novadā kādā privātmājā konstatēja metamfetamīna laboratoriju. Tur tika atrasts jau izgatavots metamfetamīns, speciāls aprīkojums metamfetamīna izgatavošanai un liels daudzums dažādu prekursoru un ķīmisko vielu.

Latgales reģionā konstatēta iespaidīga metamfetamīna ražotne

Šā gada janvāra vidū Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas pārvaldes darbinieki sadarbībā ar kolēģiem no Latgales reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas ...

gallery icon
17

Veicot vairākas kratīšanas aizturēto personu piekritīgajās adresēs, tika izņemtas dažādas narkotiskās vielas – ap 50 kg metamfetamīna, ap 550 gramiem kokaīna, kā arī ierīkotajā laboratorijā tika izņemti ap 1000 litru dažādu prekursoru, kas bija paredzēti metamfetamīna izgatavošanai. Atsavināti arī četri dažādu marku transportlīdzekļi un 2500 eiro skaidras naudas, atklāj policja.

Divām personām piemērots drošības līdzeklis apcietinājums, bet vienai personai – ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis.