Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
ekrānuzņēmums no video

Policija aiztur vīrieti, kurš no automašīnas šāva uz meža zvēriem 2

112
2023. gada 11. decembrī 12:32 2023. gada 11. decembrī 12:32
  Jauns.lv
Vakar sociālajos tīklos izplatīts videomateriāls, kur persona Saldus novadā, Jaunlutriņu pagastā uz autoceļa Ventspils – Kuldīga – Saldus no braucošas automašīnas šauj uz meža dzīvniekiem.

Valsts policija izmeklēšanā noskaidroja iesaistītās personas un vakar, 10. decembra vakarā, par nelikumīgām medībām aizturēja vīrieti un izņēma ieročus. Vīrietim ir ieroču atļauja.


Par pārējo notikumā iesaistīto personu turpmāko statusu lems izmeklēšanas gaitā.

Valsts policijā par notikušo ir uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 112. panta trešās daļas - par aizliegtu vispārbīstamu līdzekļu, metožu, rīku vai paņēmienu izmantošanu medībās. Saskaņā ar Krimināllikumu par šādu noziedzīgu nodarījumu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz četriem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar probācijas uzraudzību, vai ar sabiedrisko darbu, vai ar naudas sodu.

Valsts policija turpina izmeklēšanu kriminālprocesā, tiek veiktas procesuālās darbības notikušā pilnīgai apstākļu noskaidrošanai.

Valsts policija atgādina, ka neviena persona netiek uzskatīta par vainīgu, kamēr tās vaina noziedzīga nodarījuma izdarīšanā netiek pierādīta likumā noteiktajā kārtībā.

 

Citi šobrīd lasa

Sirds ķirurgs dalās ar pirmajām pazīmēm, kas liecina, ka jums varētu būt problēmas ar sirdi
FOTO: masonu noslēpumi Rīgas centrā: Latvijā top brīvmūrniecības muzejs - tā kolekcija ir apbrīnas vērta
VIDEO & FOTO: Stradiņa slimnīca, klātesot policijai, no SIA "Velve" pārņēmusi nepabeigto jauno korpusu
Skatīt visus komentārus