Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

 

FOTO: draugi sumina Danu Reiznieci-Ozolu ar biogrāfijas iznākšanu

Sabiedrība
2023. gada 8. decembrī 07:49 2023. gada 8. decembrī 07:49
  Jauns.lv
Vakar, 7. decembrī, Rīgas Biržas namā notika eksministres Danas Reiznieces-Ozolas biogrāfiskās grāmatas “Lielmeistares atklātnes”  prezentācija.  

Pasākuma viesu vidū bija manāms bijušas valsts prezidents Valdis Zatlers ar kundzi, bijušais Liepājas mērs Uldis Sesks, bijušais Rīgas eksmērs Oļegs Burovs un citi. Prezentācijas laikā pasākuma viesi arī piedalījās improvizētā šaha turnīrā.


Par savas biogrāfijas izdošanu Dana Reizniece-Ozola savā “Facebook” raksta: “Man pašai patīk lasīt cilvēkstāstus. Šo arī pati vēl tikai lasīšu -

smiešos, sarkšu un, cerams, arī notraukšu kādu asaru. Šis nav Pelnrušķītes stāsts.

Tas ir par sievieti, kas nekaļ lielus plānus uz priekšu, bet drosmīgi saka “jā” dzīves piespēlēm un jebkurā vietā mēģina doto laiku un mandātu izmantot, lai ko prātīgu paveiktu. Ja vajadzīgs, lietā tiek likts arī “gājiens ar zirdziņu”. Grāmatu veltu vecmāmiņai, kas nekad nesūkstījās par to, ka nav naudas vai ka daudz darba, šaha treneriem, kas bija gatavi pārdod mežu un tirgot šprotes, lai es varētu piedalīties šaha sacīkstēs, un visām sievietēm, kam svarīgi atcerēties – nav jāizvēlas starp ģimeni un profesionālo dzīvi, var un vajag darīt visu. Domāju - Jums patiks to lasīt. Gudrā un jutīgā Linda Apse stāstu palīdz izstāstīt dzirkstošā valodā, ieraujot lasītāju brīnumainajā šaha vēstures, politikas un piedzīvojumu pasaulē.”

Citi šobrīd lasa

Video: kā rīkoties, ja mežā satiec lāci?
FOTO: masonu noslēpumi Rīgas centrā: Latvijā top brīvmūrniecības muzejs - tā kolekcija ir apbrīnas vērta
Aigars Rostovskis par iespējamo ASV palīdzības pārtraukšanu Ukrainai: "Krievija apstāsies tur, kur to apstādinās ar spēku" 1
Pievienot komentāru