Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

 

VIDEO&FOTO: Rinkēvičs kopā ar daudzbērnu ģimenēm iededz svētku egli

Sabiedrība
2023. gada 6. decembrī 19:00 2023. gada 6. decembrī 19:00
 
Ziemassvētku pasākumā, kas notika šodien, 6.decembrī, Valsts prezidents Edgars Rinkēvičs tikās ar 20 daudzbērnu ģimenēm no dažādiem Latvijas novadiem un pilsētām, lai kopīgi iedegtu svētku egli laukumā pie Rīgas pils, informē Valsts prezidenta kanceleja.

Tikšanās laikā uz Rīgas pili aicināto daudzbērnu ģimeņu bērni ar prezidentu kopīgi izrotāja svētku egli arī Rīgas pilī.


Uz tradicionālo Ziemassvētku pasākumu pēc novadu pašvaldību ierosinājuma bija aicinātas sabiedriski aktīvākās un radošākās Latvijas daudzbērnu ģimenes, kā arī ģimenes, kas pēc ilgstošas prombūtnes ārzemēs ir atgriezušās uz dzīvi Latvijā. Pasākumā kopīgi arī tika iedegta svētku egle laukumā pie Rīgas pils.

"Jūs esat šeit, jo jūs kā stipras ģimenes esat paraugs saviem līdzcilvēkiem un mums visiem Latvijā. Jūs lieliski parādāt, kā var apvienot gan darbu, gan rūpes par bērniem, gan arī sabiedriskās aktivitātes," pateicības vārdus teica Rinkēvičs.

Ģimenes Rīgas pilī pulcēsies no Aizkraukles novada, Alūksnes novada, Augšdaugavas novada, Dienvidkurzemes novada, Dobeles novada, Gulbenes novada, Krāslavas novada, Kuldīgas novada, Ķekavas novada, Saldus novada, Smiltenes novada, Valkas novada, Balviem, Daugavpils, Jelgavas, Jūrmalas, Liepājas, Olaines un Rīgas.

Citi šobrīd lasa

Lietuvas armija īsi un saprotami izskaidro: "Karš šodien nebūs"
Alla Pugačova instagramā sveic dzelteno ziedu svētkos un publicē zīmīgu tekstu 1
Edgars Rinkēvičs izskaidro Īlonam Maskam, kāpēc eksistē NATO 1
Pievienot komentāru