Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Līvu laukumā apskatāma krāšņa projekcija “Bērni zīmē Latviju”

Sabiedrība
2023. gada 14. novembrī 16:25 2023. gada 14. novembrī 16:25
  Jauns.lv
Sagaidot Latvijas Republikas 105. dzimšanas dienu, no 11. novembra līdz 19. novembrim laika posmā no plkst. 18.00 līdz plkst. 23.00 uz RKTMC “Mazā ģilde” fasādes apskatāmi Rīgas bērnu un jauniešu zīmējumi, kas ir atdzīvināti digitālās projekcijās.

Rīgas bērnu un jauniešu mākslas studiju dalībnieki tika aicināti zīmējumos attēlot Rīgu un Latviju. Kā savu pilsētu un valsti redz bērni? Kas nākotnes rīdziniekiem pilsētā patīk, kas aktuāls šogad, kāds ir šis laiks bērna acīm?


Digitālajā izstādē piedalās pamatskolas “Rīdze” stikla un grafikas radošās darbnīcas, Rīgas Jauno tehniķu centra, Bērnu un jauniešu centra “Daugmale” dizaina, vides un interjera mākslas, Pārdaugavas bērnu un jauniešu centra “Altona” un RKTMC “Mazā ģilde” bērnu mākslas studijas dalībnieki.

Projekts “Bērni zīmē Latviju” aizsākās 2015. gadā, kad uz Rātsnama ēkas gaismas festivāla “Staro Rīga” ietvaros bija skatāmi mazo rīdzinieku zīmējumi. Projektu realizēja Rīgas bērni un jaunieši un “UNTITLED studios”.

Digitālo izstādi ar Rīgas domes atbalstu un sadarbībā ar SIA “UNTITLED” rīko RKTMC “Mazā ģilde”.

Šis ir viens no Latvijas proklamēšanas gadadienai veltītajiem pasākumiem Rīgā. Ar visiem Lāčplēša dienai un Latvijas proklamēšanas gadadienai veltītajiem pasākumiem Rīgā var iepazīties tīmekļvietnē https://svetki.riga.lv.

Citi šobrīd lasa

Pārbiedēti "Ryanair" pasažieri nofilmē baisu ainu 2
Partizāni fiksē Krievijas militārās tehnikas ierašanos Baltkrievijā
FOTO: naktī Okupācijas muzeja telpā iemests degmaisījums 1
Pievienot komentāru