Rīgā kursē svētku tramvajs, autobuss un trolejbuss

Rīgā par godu valsts svētkiem kursē sabiedriskais transports – viens autobuss, trolejbuss un tramvajs, Latvijas valsts svētku noformējumā. Aplīmētie transportlīdzekļi ...

gallery icon
14
Sabiedrība
2023. gada 14. novembris, 15:49

FOTO: par godu valsts svētkiem Rīgā kursē svētku tramvajs, autobuss un trolejbuss

Jauns.lv

Rīgā par godu valsts svētkiem kursē sabiedriskais transports – viens autobuss, trolejbuss un tramvajs, Latvijas valsts svētku noformējumā. Aplīmētie transportlīdzekļi kursēs dažādos maršrutos un plānots, ka šajā īpašajā Latvijai veltītā noformējumā tie kursēs vismaz gadu.

“Rīgas satiksmes” valdes priekšsēdētāja Džineta Innusa: “Godinot Latvijas dzimšanas dienu un sveicot visus rīdziniekus, kā arī pilsētas viesus Latvijas Neatkarības proklamēšanas 105. gadadienā, ar lepnumu par savu valsti, pilsētu un darbu, īpašā svētku noformējumā savos maršrutos dosies “Rīgas satiksmes” autobuss, trolejbuss un tramvajs. Mūsu autobusi, trolejbusi un tramvaji nav vienkārši transportlīdzekļi - tie ir mūsu pasažieru ceļabiedri gan ikdienas gaitās, gan svētku brīžos. Tā mēs varam ne tikai dalīties svētku priekā, bet arī apliecināt mūsu pateicību iepriekšējām paaudzēm par pārdzīvoto un paveikto, lepnumu par Latviju un mūsu apņemšanos stiprināt Latvijas neatkarību, un celt tās labklājību! Saules mūžu Latvijai!”