Jauniešu fotokonkursa “Manas brīvības piemineklis” uzvarētāju foto

Godinot brīvību kā mūsu kopīgu un sargājamu vērtību, Saeima aicināja jauniešus vecumā no 15 līdz 25 gadiem piedalīties fotokonkursā “Manas ...

gallery icon
12
Sabiedrība
2023. gada 1. novembris, 12:05

FOTO: Saeima atklāj jauniešu fotokonkursa “Manas brīvības piemineklis” uzvarētājus. Lūk, kā jaunieši redz brīvību!

Jauns.lv

Godinot brīvību kā mūsu kopīgu un sargājamu vērtību, Saeima aicināja jauniešus vecumā no 15 līdz 25 gadiem piedalīties fotokonkursā “Manas brīvības piemineklis”. Nu tas ir noslēdzies, un ir izvēlēti tā uzvarētāji, vēsta Saeimas preses dienests.

Konkursa dalībniekiem radošā un pārdomas rosinošā fotogrāfijā bija jāietver savs redzējums par brīvību un tās simboliem – lietām, priekšmetiem un cilvēkiem. 

Darbu vērtēšanā tika ņemta vērā darba atbilstība konkursa nolikumam, dalībnieka radošums, ieguldītā darba apjoms, oriģinalitāte un fotogrāfiju mākslinieciskā kvalitāte.

Konkursā uzvarējušo 12 fotogrāfiju autori ir Edgars Ancītis, Annija Balčūne, Alise Bērzapāne, Dmitrijs Bulaņenko, Aiva Enija Erneste, Līga Gredzena, Sandra Kirilova, Oļesja Kovaļevska, Maksims Lodiņš, Emīlija Skrupska, Kaspars Zborovskis un Rūdolfs Žihars.

Labākie darbi tiks iekļauti izstādē, kuru atklās Saeimas namā 16.novembrī. Pēc tam konkursa uzvarētāji apmeklēs Saeimas namu un Ādažu militāro bāzi, kā arī dosies izbraucienā ar bruņutransportieriem.

Fotokonkursu organizēja Saeima, to rīkoja Saeimas Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisija sadarbībā ar Nacionālajiem bruņotajiem spēkiem un Jaunsardzes centru.