Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Ministru prezidents Krišjānis Kariņš. (Foto: Paula Čurkste/LETA)

Šlesera un Rosļikova partijas rosina Saeimu izteikt neuzticību premjeram Kariņam 3

Klausies ziņas sadarbībā ar:
Politika
8. jūnijā 10:14 2023. gada 8. jūnijā 10:14
  Jauns.lv/LETA
Opozīcijas partijas "Latvija pirmajā vietā" (LPV) un "Stabilitātei" Saeimā iesniegušas lēmuma projektu par neuzticības izteikšanu Ministru prezidentam Krišjānim Kariņam (JV).

Demisijas pieprasījums iesniegts, "pamatojoties uz to, ka Kariņa vadītās valdības plāni transformēt ekonomiku un apturēt valsts labklājības lejupslīdi ir cietuši neveiksmi, bet viņa vēlme pēc Valsts prezidenta vēlēšanām paplašināt koalīciju faktiski ir paralizējuši valdības darbu", pauž lēmumprojekta autori.


Šodien minēto politisko spēku līderi Ainārs Šlesers (LPV) un Aleksejs Rosļikovs (Stabilitātei) plāno informēt par gaidāmo protesta akciju par 14. Saeimas atsaukšanu. Šī būs jau otrā abu opozīcijas spēku rosinātā šāda politiskā akcija.

Šlesers kopā ar partiju arī ir apņēmies mēģināt vākt iedzīvotāju parakstus referendumam par Saeimas atsaukšanu. Šlesers atzīmēja, ka LPV skaidros, kad juridiski var sākt parakstu vākšanu referendumam par Saeimas atsaukšanu, jo vēl gadu pēc vēlēšanām referendums nevar notikt.

"Skaidrs ir viens, ka Saeimas deputātiem ir nepieciešams jauns mandāts, tāpēc ir vajadzīgas jaunas vēlēšanas. Saeima ar savu bezdarbību ir pievīlusi savus vēlētājus. Tā arī nespēj attīstīt valsts ekonomiku. Tagad klāt arī nāk vērību maiņas," sacīja LPV līderis.

Šāda referenduma ierosināšanai ir jāsavāc ap 155 000 parakstu.

Citi šobrīd lasa

Rīdziniece Jeļena izliekas par mirušu un sarīko savas bēres, lai izvairītos no apsūdzības
"Krievija Ukrainā dara svētu lietu!" Mamikins Solovjova raidījumā izpaužās pēc pilnas programmas 10
"Gribu justies kā Rīgā, nevis muhosranskā!" Rīdziniece sūdzas par sabiedriskā transporta šoferi
Skatīt visus komentārus